باشگاه ذوب‌آهن: قرارداد «غیرمتعارف» دو بازیکن فسخ شد

باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با صدور بیانیه‌ای پر از کنایه به مدیر سابق این باشگاه از فسخ قرارداد دو بازیکن خارجی این تیم خبر داد....

به گزارش مدال، باشگاه ذوب‌آهن با صدور بیانیه‌ای از فسخ قرارداد دو بازیکن خارجی خود خبر داد. بیانیه‌ای که البته پر از کنایه به مدیرعامل سابق این باشگاه، سعید آذری، است.

در این بیانیه آمده: «پیرو فرامین مقام عظمای ولایت در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی و ضرورت اصل صرفه جویی و پیشگیری از هزینه های گزاف باشگاه ذوب آهن قرارداد خود را با دو بازیکن نیجریه ای خود که فاقد کیفیت بوده و بهره وری خاصی برای تیم فوتبال باشگاه نداشتند و جهت بازشدن لیست تیم جهت جذب بازیکنان مورد نیاز تیم فوتبال با تفاهم صورت گرفته و در نظر گرفتن مبادی قانونی فوتبال فسخ کرد. 
طی برگزاری جلسات متعدد طی 24 ساعت گذشته در باشگاه ذوب آهن و با تدبیر و درایت صورت گرفته، قرار داد "ایبو باکر" و "ماکائولی کریسانتوس" که از ابتدای فصل نوزدهم با قراردادهایی هنگفت و بدون مجوز هیات مدیره و غیر متعارف  به باشگاه ذوب آهن پیوسته بودند، فسخ شد. 
طی توافق صورت گرفته 415 هزار دلار صرفه جویی ارزی معادل 6 میلیارد تومان  انجام گرفت که در نوع خود کم نظیر بوده و با این مبلغ می توان بخشی از بدهکاری و تعهدات باشگاه را جبران و بازیکنان مورد نیاز و  با کیفیت را به خدمت گرفت.»

عقد قرارداد هنگفت، بدون مجوز هیئت مدیره و غیرمتعارف بخشی از کنایه‌هایی است که باشگاه ذوب‌آهن به سعید آذری زده، اتفاقی که به نظر با واکنش مدیرعامل فولاد همراه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
حمله مربی اسبق ذوب‌آهن به آذری؛ افتضاح امروز کار خودته!
آذری: محمدی سه روز فرصت دارد اسناد 100 میلیارد بدهی من را منتشر کند!

تگ ها


ذوب آهن حواشی ذوب آهن سعید آذری فوتبال ایران بازیکنان خارجی ذوب آهن ابیا بویی بیکر ماکوآلی کریسسنتوس ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال