باشگاه ذوب‌آهن: منصوریان لیست‌ ‌نداده/ تکذیب مذاکره ‌با ‌عالیشاه

باشگاه ذوب‌آهن مدعی شد علیرضا منصوریان هنوز لیست بازیکنان مدنظر خود را به این باشگاه اعلام نکرده است....

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن شایعات به وجود آمده درباره مذاکره ذوب‌آهن با امید عالیشاه را تلویحا رد کرد.
به گزارش مدال، احمد جمشیدی با اشاره به آغاز فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه ذوب‌آهن، اظهار داشت: در جلسه‌ای که با علیرضا منصوریان داشتیم، خواسته نخست ایشان تمدید با بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده است، بود که این اتفاق از همین امروز با تمدید قرارداد قاسم حدادی‌فر آغاز شده و سایر بازیکنان نیز در چند روز آینده قراردادشان را تمدید خواهند کرد.

وی افزود: گام دوم، تعیین وضعیت بازیکنان سرباز تیم و بازگشت آنها بود تا سرمربی تیم تشخیص دهد در چه پست‌هایی می‌تواند از آنان استفاده کند. به هر حال برخی از بازیکنان چند پسته هستند و می‌توانند عصای دست مربی باشند. از طرف دیگر محمدرضا خلعتبری و رحیم زهیوی نیز دوران مصدومیت‌شان به اتمام رسیده و به تیم اضافه شده‌اند. بنابراین قرار شده علیرضا منصوریان شرایط تیم را بررسی کرده و ببیند در چه پست‌هایی نیاز به بازیکن دارد و به باشگاه اعلام کند.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن با تاکید بر همکاری کامل باشگاه با منصوریان در جهت تقویت ذوب‌آهن، خاطرنشان کرد: ایشان باید ببیند تیم در چه پست‌هایی نیاز به تقویت دارد و به هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه اعلام کند. مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن نیز اعلام کرده‌ است برای تقویت تیم، هیچ مشکلی نداریم و زمانی که منصوریان لیست بازیکنان درخواستی‌اش را اعلام کند، نسبت به جذب آنان اقدام می‌کنیم.

جمشیدی در پاسخ به این پرسش که منصوریان چه زمانی لیست بازیکنان درخواستی‌اش را به باشگاه تحویل می‌دهد، گفت: قرار بود منصوریان طی این 2 روز لیستش را به باشگاه بدهد که تا کنون این اتفاق رخ نداده است و احتمالاً طی امروز یا فردا لیست مورد نظرش را اعلام می‌کند.

وی با اعلام قطعی بودن جدایی رشید مظاهری از ذوب‌آهن، درباره احتمال جذب بازیکن جایگزین او خاطرنشان کرد: گویا رشید مظاهری با تیم دیگری مذاکره و به توافق رسیده و جدایی این دروازه‌بان قطعی است. منصوریان به هر 2 دروازه‌بان تیم، صادقی و معراجی اعتماد کامل دارد و معتقد است که می‌توانند جای مظاهری را پر کنند و دغدغه‌ای در این مورد ندارند.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن شایعات به وجود آمده درباره مذاکره ذوب‌آهن با امید عالیشاه را رد کرده و گفت: همان‌طور که گفتم ابتدا باید لیست به باشگاه اعلام شود و بر اساس آن اقدام خواهیم کرد. البته این در صورتی است که باشگاه آن بازیکن مشکلی نداشته و یا بازیکن آزاد اعلام شده باشد و تحت هیچ شرایطی با بازیکنان تحت قرارداد وارد مذاکره نخواهیم شد. تنها زمانی با بازیکنی مذاکره خواهیم کرد که یا رضایت‌نامه داشته و یا به نحوی بازیکن آزاد اعلام شده باشد.

اخبار مرتبط:
حضور سه بازیکن سرباز در تیم ذوب‌آهن قطعی است
تمدید قرارداد حدادی‌فر با ذوب‌آهن

تگ ها


ذوب آهن نقل و انتقالات ذوب آهن نقل و انتقالات تابستانی نقل و انتقالات نقل انتقالات امید عالیشاه ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال