باشگاه ذوب آهن: گزینه اول و آخر ما قلعه‌نویی است

باشگاه ذوب آهن با انتشار بیانیهای نسبت به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد. در بیانیه باشگاه ذوب آهن آمده است: در شرایطی که تیم ......

باشگاه ذوب آهن با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد.

در بیانیه باشگاه ذوب آهن آمده است: در شرایطی که تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در آستانه دیدار حساس برگشت با تیم فوتبال استقلال در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست، بروز شایعاتی که بیش از هر چیز اتحاد و همدلی مجموعه ذوب آهن در تمامی سطوح را نشانه گرفته است، کاری بس ناجوانمردانه و البته عبث است. استفاده از روشهای نخ نما تحت فلسفه جنگ رسانه‌ای که توسط افراد وابسته به برخی باشگاه‌ها در فضای رسانه‌ای این روزهای پایانی لیگ قهرمانان به وجود آمده است، تاثیری در اراده و تفکرات استراتژیک باشگاه ذوب آهن نخواهد داشت.

در روزهایی که تیم فوتبال ذوب آهن با بالاترین حد از همدلی مجموعه مدیریتی، کادر فنی، بازیکنان، مدیران استان و هوادارانش در آستانه آخرین دیدار فصل قرار دارد و تلاش خواهد کرد باکسب یک نتیجه خوب در ورزشگاه آزادی فصل بسیار خوبش را به پایان برساند، عده‌ای که پیش تر نیز تحرکات آنها برخلاف باشگاه بزرگ، ریشه دار و باتجربه ذوب آهن مشخص بود، آخرین راهبرد خود را در استفاده از روشهای منسوخ حاشیه سازی یافته‌اند که به این وسیله باشگاه ذوب‌آهن ضمن تکذیب تمامی این حاشیه‌ها یادآور می‌شود باشگاه ذوب‌آهن با این رفتار شناخته و پیش بینی شده متحدتر خواهد شد و به مسیر رو به جلو خویش خواهد تاخت.

باشگاه ذوب‌آهن در رابطه با حاشیه سازی‌هایی که قصد دارد به بازیکنان، کادر فنی و مدیریتی باشگاه فشارهای روانی وارد کند و طی چند روز اخیر از طرق مختلف مباحث حاشیه ای مختلفی را در این ارتباط ایجاد کرده، این نکته را بیان می‌دارد که همانطور که در مصاحبه مدیرعامل باشگاه ذوب آهن هم مطرح شد گزینه اول و آخر سرمربیگری ذوب آهن برای فصل بعد امیر قلعه نویی است و مذاکره با هر مربی دیگری در این ارتباط به شدت تکذیب می‌شود.

ضمنا توجه به این نکته ضروری است که ذوب‌آهن با تمام توانش در مصاف پایانی فصل حاضر خواهد شد و در صورت هر کسب نتیجه‌ای به مجموعه خود به لحاظ انجام بیشترین تلاش‌ها برای موفقیت در این فصل خواهد بالید

تگ ها


ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال