Banner

باشگاه رم با یک حرکت عجیب جهان را سورپرایز کرد+ عکس

باشگاه آ اس رم ایتالیا به ازای هر قرارداد جدیدی که منعقد می‌کند، به تعدادی خانواده در سراسر جهان کمک می‌کند تا فرزندان گمشده خود را پیدا کنند....

به گزارش مدال، باشگاه رم در آخرین روزهای نقل‌وانتقالات تابستانی توانست زاپاکوستا از چلسی، هنریک مخیتاریان از آرسنال و نیکولا کالینیچ از اتلتیکومادرید را به خدمت بگیرد.
آنچه که در در نقل‌وانتقالات این باشگاه عجیب است، تنها به خدمت‌گرفتن بازیکنان نیست، بلکه رمی‌ها در تلاش هستند تا به ازای بستن قرارداد جدید با هر بازیکن و همزمان با معرفی او در توییتر باشگاه، به تعداد زیادی خانواده در سراسر جهان کمک کنند تا فرزندان گمشده خود را پیدا کنند.
با درآمد تبلیغاتی حاصل از پیوستن بازیکنان جدید به رم، این باشگاه مبالغی را برای کمک به یافتن افراد گمشده یک خانواده به آنها اهدا می‌کند.
پس از اعلام حضور مخیتاریان در رم، این باشگاه پیداشدن 12 کودک گمشده را اطلاع‌رسانی کرد و تصاویر آن‌ها را نیز منتشر کرد.
پس از معرفی زاپاکوستای مکزیکی، باشگاه رم یافتن یک کودک بلژیکی را اعلام کرد. کودکی که تنها 9 سال سن داشت و این باشگاه ایتالیایی ویدیویی از او را نیز منتشر کرد.
دست‌اندرکاران باشگاه رم برای اولین بار نیست که دست به چنین اقدامی می‌زنند، آنها سال گذشته در فصل نقل‌وانتقالات چنین امری را تکرار کرده بودند.

بیشتر بخوانید:

10 انتقال برتر سری‌آ در نقل‌وانتقالات تابستان

تگ ها


باشگاه رم رم ایتالیا کمک به افراد گمشده رم ایتالیا نقل و انتقالات رم ایتالیا توییتر باشگاه رم رم سری آ فوتبال