باشگاه رم 42 میلیون یورو ضرر کرد

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، باشگاه رم با انتشار اسناد مربوط به تراز مالی اش در فاصله ماه جولای سال 2016 تا ابتدای ماه جولای سال 2017، از متحمل شدن ضرری معادل 42 میلیون یورو خبر داد ......

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، باشگاه رم با انتشار اسناد مربوط به تراز مالی اش در فاصله ماه جولای سال 2016 تا ابتدای ماه جولای سال 2017، از متحمل شدن ضرری معادل 42 میلیون یورو خبر داد.

رمی ها فصل گذشته با وجود آنکه در سری  A تنها با 4 امتیاز فاصله نسبت به یوونتوس نایب قهرمان شدند و جواز حضور مستقیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل جاری را کسب کردند، به دلیل قبول شکست در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اروپا مقابل پورتو در فصل قبل و از دست دادن جوایز حضور در مهمترین تورنمنت باشگاهی اروپا متحمل ضرر قابل توجهی شدند.

از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و نیز حضور کوتاه مدت در لیگ اروپا، سبب شد که ضرر مالی جالوروسی نسبت در سال گذشته نسبت به سال ماقبل آن سه برابر افزایش داشته باشد.

رم برای کاهش ضرر مالی 48.8 میلیون یورویی ناشی از نرسیدن به لیگ قهرمانان اروپا و عدم صعود به مراحل پایان لیگ اروپا، مجبور به فروش برخی از بازیکنان و کاهش حقوق برخی دیگر از آنها شد که این اقدام هم تنها 10 میلیون یورو را جبران کرد.

با صعود مردان اوزه بیو دی فرانچسکو به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، انتظار می رود که ضرر های مالی باشگاه در سال جاری کاهش پیدا کند.

 

تگ ها


اخبار روز رم سری آ فوتبال