باشگاه فرانسوی و امیدواری به حفظ هدف بارسلونا

ژان میشل اولاس، رئیس باشگاه لیون، ابراز امیدواری کرد ممفیس دیپای در این تیم بماند....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از انتخاب رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید بارسلونا گفته شد که این سرمربی به شدت خواهان حضور هم وطن خود یعنی ممفیس دیپای در نوکمپ شده است. حتی در تمام طول تابستان شایعاتی در رابطه با این انتقال به گوش رسید اما نهایتاً مهاجم هلندی در لیون ماندگار شد.

با وجود به نتیجه نرسیدن این انتقال در تابستان اخیر هنوز هم اخبار زیادی در رابطه با علاقه باشگاه کاتالانی به جذب ستاره هلندی به گوش می رسد. با این حال رئیس باشگاه لیون ابراز امیدواری کرده که دیپای در این تیم ماندگار شود.

ژان میشل اولاس در واکنش به شایعاتی که اطراف ممفیس دیپایی شنیده می شود گفت: " من آرزو می کنم و امیدوارم که ممفیس پیشنهاد ما را بپذیرد؛ پیشنهادی که هنوز هم پیش روی او قرار دارد. او چیزهای زیادی را برای ما به ارمغان می‌آورد. او در این فصل مجموعا روی ۲۳ گل تاثیر مستقیم داشته است."

این اظهار نظر رئیس لیون در حالی منتشر شده که خود ممفیس دیپای اخیراً درباره این شایعات گفته بود: " اگر من به آینده فکر کنم ممکن است تمرکزم را از دست بدهم. فعلا ۱۰۰ روی المپیک لیون تمرکز دارم. من نمی توانم الان در مورد بارسلونا چیزی بگویم. ممکن است باشگاه های زیادی به جذب من علاقه مند باشند."

تگ ها


لیون ممفیس دیپای بارسلونا