باشگاه لیورپول مذاکرات خود با مدافع برایتون را آغاز کرد

باشگاه لیورپول قصد دارد دژان لورن را در لیست فروش قرار دهد و به نظر می‌رسد که بهترین گزینه برای جانشینی مدافع کروات خود را پیدا کرده است....

باشگاه لیورپول قصد دارد دژان لورن را در لیست فروش قرار دهد و به نظر می‌رسد که بهترین گزینه برای جانشینی مدافع کروات خود را پیدا کرده است.

به گزارش مدال، باشگاه لیورپول قصد فروش «دژان لورن» مدافع کهنه‌کار کروات خود را دارد و عملکرد «بن وایت» مدافع تیم برایتون که به صورت قرضی در لیدز توپ می‌زند آنها را تحت تاثیر قرار داده است.

وایت از پدیده‌های این فصل چمپیونشیپ است و بهترین بازیکن ماه آگوست این لیگ نام گرفت. به نقل از «سان» او ماه فوریه از تمدید قرارداد خود با برایتون سر باز زد و به احتمال فراوان مدافع 21 ساله به زودی به جمع سرخ‌پوشان مرسی‌ساید خواهد پیوست.

در حال حاضر «یورگن کلوپ» از زوج «ژوئل ماتیپ» و «ویرجیل فن‌دایک» استفاده می‌کند و «جو گومز» هم گزینه اول جانشینی آنها است. از طرفی کلوپ در حال حاضر «کی-جانا هوور» و «سپ‌ون‌دن‌برگ» جوان را به لورن ترجیح می‌دهد و حالا دیگر می‌توان جدایی او را بسیار محتمل دانست.

بیشتر بخوانید:

جاه‌طلبی بزرگ ستاره لیورپول

تگ ها


بن وایت لیورپول سرخپوشان مرسی‌ساید اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات دژان لورن فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس لیورپول فوتبال