باشگاه منچسترسیتی و رد یک شایعه نقل و انتقالاتی

با وجود تمام شایعاتی که در طول تابستان مطرح شد اما حالا عمر برادا، مدیر اجرایی باشگاه منچستر سیتی مدعی شد که آنها هرگز به دنبال جذب کالیدو کولیبالی نبوده‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، در طول نقل و انتقالات تابستانی از گزینه‌های زیادی برای تقویت خط دفاعی منچستر سیتی نام برده شد که یکی از مهمترین آنها مدافع سنگالی ناپولی یعنی کالیدو کولیبالی بود.

بسیاری کولیبالی را گزینه مناسبی برای رهبری خط دفاعی تیم پپ گواردیولا تلقی می کردند چرا که این تیم بعد از جدایی کاپیتان خود یعنی وینسنت کمپانی به دنبال یک جانشین مطمئن برای او بود.

با وجود تمام شایعات که در تابستان پیرامون انتقال احتمالی کولیبالی به اتحاد مطرح شد اما حالا مدیر اجرایی منچسترسیتی صحبت‌های دیگری را مطرح کرده است. عمر برادا در این باره گفت: " واقعیت این است که ما هرگز در مورد کولیبالی با باشگاه او مذاکره نکردیم. دیدن این میزان سر و صدا که از رسانه‌های خاص و البته فضای مجازی شنیده می شد بسیار جالب بود."

عمر برادا در ادامه گفت: "من فقط لبخند می زدم چرا که در موارد خاص حتی برخی از مردم مدعی می‌شدند که توافق نیز حاصل شده این انتقال ظرف چند روز اعلام خواهد شد؛ این در حالی بود که ما هرگز مذاکره ای با ناپولی نداشتیم. کولیبالی قطعاً یک بازیکن سطح بالا و عالی است اما هرگز بر اساس یک سری پارامترها مورد توجه ما قرار نداشت."

تگ ها


ناپولی کالیدو کولیبالی منچستر سیتی