باشگاه میلان دوناروما را قربانی خامس یا ایسکو می‌کند؟

بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی، مسئولان باشگاه میلان با وجود اظهارات اخیرشانT در آستانه توافق با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن جهت فروش دوناروما قرار دارند....

به گزارش مدال؛ روز گذشته بود که باشگاه میلان اعلام کرد که حاضر نیست «جیانلوئیجی دوناروما» را به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بفروشد اما گویا در ساعات گذشته در این خصوص تغییر موضعی آشکار رخ داده است.

بر اساس ادعای «کوریا دلا اسپورت» و «گاتزلا دلا اسپورت»؛ سنگربان جوان میلان در آستانه قبول پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد. پیشنهاد اولیه باشگاه فرانسوی برای دوناروما 20 میلیون یورو به همراه «آرئولا» بود که با مخالفت میلانی‌ها همراه شد و آنها خواستار وجه نقد در قبال این انتقال شده‌اند. رسانه‌های ایتالیایی مدعی شده‌اند که مسئولان میلان با توجه به تقویت تیم‌های رقیب، در صدد هستند تا در صورت فروش دوناروما، «خامس رودریگز» و یا «ایسکو» را از رئال مادرید جذب کند. ضمن اینکه از «کیلور ناواس» نیز به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی دوناروما در میلان یاد می‌شود.

این در حالی‌ست که رئال مادرید برای خرید «نیمار جونیور» به فروش بازیکنان خود بسیار گرم نگاه می‌کند و اصلاً بعید نیست چنین انتقالی در روزهای آتی نهایی شود.

بیشتر بخوانید:

دروازه‌بان رئال در رادار میلان قرار گرفت

تگ ها


جیانلوئیجی دوناروما دوناروما پاری سن ژرمن خامس میلان ایسکو میلان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات جان لوئیجی دوناروما پاری سن ژرمن رئال مادرید آث میلان لوشامپیونه فرانسه سری آ لالیگا فوتبال