باشگاه نساجی خواستار برخورد با 2 بازیکن شهرخودرو شد

باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد تا به امروز درخصوص میلاد سرلک و حسن جعفری هیچ‌گونه توافقی با باشگاه شهرخودرو مشهد نداشته است....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، امروز باشگاه محترم شهرخودرو که مثل نساجی مازندران توسط بخش خصوصی اداره می‌شود با انتشار تصویر مالکان و دست‌اندرکاران دو باشگاه مدعی شد بر سر انتقال میلاد سرلک و حسن جعفری به توافق رسیده‌اند، در حالی که این خبر صحت ندارد.

با تمام احترامی که برای باشگاه شهرخودرو و آقای حمیداوی مالک محترم آن که از جیب شخصی هزینه می‌کند، قائل هستیم اما این ملاقات دوستانه ارتباطی به میلاد سرلک و حسن جعفری نداشته و باشگاه نساجی مازندران کماکان پیگیر رسیدگی به این پرونده است.

بنابراین اعلام می‌کنیم جدایی میلاد سرلک و حسن جعفری از باشگاه نساجی مازندران غیرقانونی بوده و خواستار برخورد قانونی با این دو بازیکن هستیم تا درس عبرتی برای سایر بازیکنانی باشد که بی‌تعهدی پیشه کرده و به باشگاه‌ها لطمه می‌زنند.

لازم به یادآوری است باشگاه نساجی مازندران به‌عنوان یک باشگاه خصوصی نه‌تنها مشکلی با باشگاه شهرخودرو ندارد بلکه در پی ارتباط دوستانه با این باشگاه است.

همچنین باید اشاره کنیم که در ملاقات دوستانه اخیر آقای حمیداوی مالک شهرخودرو مشهد پیشنهادی برای ایجاد تشکل باشگاه‌های خصوصی ارائه دادند که با استقبال آقایان حدادیان و امیری مواجه شد.

در پایان بار دیگر تأکید می‌کنیم شکایت نساجی مازندران در کمیته محترم تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شامل بازیکنانی می‌شود که بدون درنظر گرفتن تعهد و قرارداد خود، بین باشگاه‌ها اختلاف می‌اندازند و ما خواستار برخورد با این قبیل افراد هستیم.

بیشتر بخوانید:

ماهینی: امیدوارم در نیم‌فصل دوم به نساجی کمک کنم

تگ ها


فوتبال ایران نساجی شهرخودرو حسن جعفری میلاد سرلک نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نساجی نقل و انتقالات شهر خودرو فوتبال