باشگاه نساجی: در این فوتبال را گِل بگیرید!

باشگاه نساجی علیه داوری دیدار امروز تیم خود برابر نفت مسجد سلیمان موضع تندی گرفت....

باشگاه نساجی علیه داوری دیدار امروز تیم خود برابر نفت مسجد سلیمان موضع تندی گرفت.

یک مدیر باشگاه نساجی گفت: تا صبح هم گل می زدیم باز باید بازی مساوی می شد!

به گزارش مدال، قائم مقام باشگاه نساجی مازندران با تقدیر از نمایش تیمش در مسجدسلیمان، از نحوه قضاوت بازی به شدت گلایه کرد.
 محمد کاظمی در گفت و گو با کانال رسمی این باشگاه گفت: تیم ما در این بازی فقط و فقط با هدف کسب سه امتیاز قدم به میدان گذاشت و تمام هم و غم ما کسب یک پیروزی خارج از خانه بود اما داور و کمک اولش این اجازه را به ما ندادند.
وی افزود: در نیمه اول کاملا بر بازی تسلط داشتیم و علاوه بر گلی که به ثمر رساندیم، یک بار توپ را به دیرک زدیم و دو، سه موقعیت مسلم گلزنی داشتیم. در این نیمه داوری مشکل خاصی نداشت اما از همان ابتدای بازی تماشاگران میزبان با انواع و اقسام فحاشی ها داور و کمک هایش را تهدید و تحت تاثیر قرار دادند به طوری که در نیمه دوم سر ما را برید و در حالی که می توانستیم با اختلاف سه یا چهار گل زمین بازی را ترک کنیم اما در عرض ۵ دقیقه بازی مساوی شد تا امنیت داور و کمک هایش تامین شود.
قائم مقام باشگاه نساجی مازندران ادامه داد: در یک صحنه تک به تک دروازه بان نفت رحمان جعفری را زد ولی در کمال تعجب داور و کمکش خطای بازیکن ما را اعلام کردند. در یک صحنه دیگر هم سجاد آشوری را مدافع حریف در موقعیت تک به تک زد اما باز هم داور از دادن کارت قرمز امتناع کرد. در دقایق پایانی هم میلاد میداودی با آرنج به صورت لاشا کوبید و تازه با داد و بیداد جو بازی را بهم ریخت اما بازهم دریغ از کارت قرمز. اسماعیل شریفات هم چند بار با آرنج به سر و صورت بازیکنان ما زد که حتی لب امین رضایی روی یکی از این ضربات پاره شد. در نهایت هم خطایی پشت محوطه ما گرفت که کاملا عجیب بود زیرا روی همین صحنه بازیکن نفت با استوک دمار پای حامد شیری را درآورده بود!
کاظمی با اشاره به قضاوت ضعیف داور و کمکش دلیل اخراج لک و مطهری را هم متوجه نشدیم و هر چه هم اصرار کردیم دلیل اخراج را بدانیم دست آخر دوستان پاسخی نداشتند. من فکر می کنم با این روند داوری و تهدیدات هواداران نفت، اگر چهار- صفر هم جلو بودیم داور بازی را با مساوی تمام می کرد.
قائم مقام باشگاه نساجی مازندران در پایان گفت: با این نحوه قضاوت ها باید در این فوتبال را گِل گرفت زیرا نتایج واقعی در زمین رقم نمی خورد و تیم ها براساس شایستگی شان امتیاز نمی گیرند و هوچیگری و جار و جنجال عامل اصلی رسیدن به امتیاز است.