باشگاه نفت مسجد سلیمان کوتاه آمد؛ شاگردان تارتار به میدان می‌روند

با آنکه اعلام شده بود نماینده مسجد سلیمان امروز به میدان نمی‌رود،سخنگوی باشگاه نفت از حضور این تیم در مقابل شهر خودرو خبر داد....

با آنکه اعلام شده بود نماینده مسجد سلیمان امروز به میدان نمی‌رود،سخنگوی باشگاه نفت از حضور این تیم در مقابل شهر خودرو خبر داد.

به گزارش مدال، در پی رأی کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت تماشاگران نفت مسجدسلیمان مسئولان این باشگاه تهدید کردند که مقابل شهر خودرو به میدان نمی‌روند اما در نهایت هیأت مدیره این باشگاه تصمیم گرفت تا این بازی برگزار شود و شاگردان مهدی تارتار به میدان خواهند رفت. 

ابوذر شجاعی سخنگوی باشگاه نفت مسجد سلیمان در این خصوص گفت: پس از جلسه هیأت مدیره در نهایت تصمیم گرفته شد که مقابل شهر خودرو به میدان برویم. به دلیل احترام به جامعه فوتبال و به دلیل درخواست‌هایی که صورت گرفت این بازی برگزار می‌شود. از طرف دیگر وضعیت تیم خوشبختانه خوب است و به همین خاطر به میدان می‌رویم. 

وی ادامه داد: درخواست ما این بود که نگاه منصفانه‌ای به اتفاقات رخ داده شود اما متأسفانه باشگاه ما نادیده گرفته شد. تلاش کردیم که حقانیت ما ثابت شود چون بی‌مهری دیدیم. در خیلی از ورزشگاه‌ها اتفاقات بدتر از این رخ داد اما برخوردی صورت نگرفت و ما به خاطر این بی‌مهری‌ها تصمیم گرفتیم که این اعتراض را انجام دهیم و بازی نکنیم اما در نهایت امروز به زمین خواهیم رفت.

اخبار مرتبط:

مهدی تارتار در خدمت پرسپولیس

 

تگ ها


اخبار نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال