باشگاه‌های سری‌آ علیه سوپرلیگی‌های ایتالیا

گزارش شده که یازده باشگاه سری آ با امضای نامه ای خواهان مجازات یوونتوس، میلان و اینتر به دلیل شرکت در سوپر لیگ شده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یازده باشگاه سری آ خواهان مجازات سه تیم ایتالیایی حاضر در پروژه شکست خورده تشکیل سوپرلیگ اروپا شدند.

در میان دوازده تیم یاغی اروپایی نام سه تیم ایتالیایی یوونتوس، میلان و اینتر نیز به چشم می خورد. هر چند پروژه سوپرلیگ اروپا ظرف ۴۸ ساعت با شکست مواجه شد و ابتدا شش تیم انگلیسی و سپس دیگر تیم ها به نوبت از این پروزه انصراف دادند و اکنون تنها رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس باقی مانده اند که همچنان بر این ایده پافشاری می کنند. فلورنتینو پرز، رییس رئال مادرید و سوپرلیگ نیز اعلام کرده است که قراردادی که این تیم ها برای حضور در سوپرلیگ بسته اند، لازم الاجرا هستند.

یوفا نیز اعلام کرده است که هر دوازده تیم با مجازات هایی رو به رو خواهند شد اما سری آ در موضع گیری برابر این موضوع و مجازات سه تیم ایتالیایی، هنوز اقدامی صورت نداده و جانب احتیاط را نگه داشته است.

روزنامه ریپابلیکا گزارش کرده است که یازده تیم سری آ با امضای نامه ای مشترک از سری آ خواسته اند تا علیه سه تیم یاغی ایتالیایی اقدام کند.

این نامه همچینی خواهان برگزاری جلسه اضطراری سری آ برای بررسی تحریم احتمالی این یوونتوس، میلان و اینتر شده است.

باشگاه هایی که این نامه را امضا کرده اند عبارتند از: رم، تورینو، بولونیا، جنوا، سمپدوریا، ساسولو، اسپتزیا، بنونتو، کروتونه، پارما و کالیاری.

تیم های سری آ که به این کمپین برابر یاغیان سری آ نپیوسته اند: ناپولی، لاتزیو، فیورنتینا، اتالانتا و ورونا هستند.

بیشتر بخوانید:

کونته: در یوونتوس هم از صفر شروع کردیم

رئال، یوونتوس و بارسا از چمپیونزلیگ اخراج می شوند

 

 

تگ ها


اینتر میلان آث میلان فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال