باشگاه های مطرح، بازیکنان شهرخودرو را اغوا می کنند

مقصود خدایی عضو هیات مدیره باشگاه شهرخودرو به خبر مذاکره بعضی از باشگاه‌های مطرح با مربیان و بازیکنان این تیم واکنش نشان داد....

به گزارش"ورزش سه" عضو هیات مدیره شهرخودرو با ابراز ناراحتی مذاکره برخی از باشگاه های مطرح با بازیکنان ومربیان این تیم  گفت: در حالی که مربیان و بازیکنان ما تحت قرارداد با باشگاه شهرخودرو بوده و هرگونه تماس و مذاکره با آن‌ها بی‌اخلاقی و اقدام غیرحرفه‌ای به شمار می‌رود اما متاسفانه شاهدیم بعضی از افراد غیرمسئول به صورت مستقیم با مربیان و بازیکنان ما تماس گرفته و پیشنهادات اغوا کننده می‌دهند.

وی ادامه داد: متاسفانه این امر در فوتبال امروز تبدیل به یک بدعت نامبارک شده و ظاهرا اراده‌ای جهت جلوگیری از آن وجود ندارد و جای تاسف است که فدراسیون و سازمان لیگ در این زمینه تنها تماشگر قضایای به این مهمی شده‌اند.

عضو هیات‌مدیره شهرخودرو اضافه کرد: در شرایط حساس اقتصادی کشور و بریز و بپاش‌های تیم‌های دولتی، کار باشگاه‌های خصوصی برای حضور مقتدرانه در نقل و انتقالات یا حفظ نیروهای موجود امری محال به نظر می‌رسد و متاسفانه مدیران ناوارد کار مذاکره با بازیکن یا مربیان را به افراد غیرمسئول سپرده‌اند و با این شیوه نادرست وارد این بازار شده‌اند و روزانه با ده‌ها تماس و مذاکره و پیشنهاد چندین میلیاردی ذهن مربی و بازیکن تیم ما را بهم می‌زنند و کسی پاسخگوی این ضربه ناجوانمردانه به فوتبال نیست.

خدایی در خاتمه افزود: ما به کرات شاهد این قانون‌شکنی‌ها هستیم و مبالغ هنگفت چشم قانون را کور کرده است و سوال این است آیا قراردادهای چندین ساله که یکی از ارکان اصلی حرفه‌ای‌گری است با این موضوع زیرسؤال نمی‌رود؟ کاش آقایان با این بی‌اخلاقی‌ها و بی‌اصولی‌ها برخورد کنند تا از ایجاد بحرانی بزرگ برای فوتبال کشور جلوگیری شود.

تگ ها


شهر خودرو