باشگاه پرسپولیس از زنوزی شکایت کرد؟

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که از مالک یک باشگاه که به آن تهمت زده بود، شکایت کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای اخیر جنگ رسانه ای موافقان و مخالفان لیگ همچنان ادامه داشته که در صدر مخالفان، محمدرضا زنوزی با مصاحبه های رادیویی خود تلاش کرده تا موضع خود را پیش ببرد و همچنین با صدور بیانیه هایی از رسانه رسمی باشگاه تراکتور و ماشین سازی، بر مخالفت خود اصرار کرده است.

در این زمینه او همیشه اعتقاد داشته که وزارت ورزش و سازمان لیگ به سمت یک تیم خاص علاقه داشته و هدف خود را موفقیت این تیم قرار داده اند. او اگرچه بیشتر با نشانه هایی چون رنگ قرمز لباس و... به این موضوع اشاره کرده اما بارها نیز از نام پرسپولیس و به قول خود پیروزی در این باره استفاده کرده که حالا به نظر با واکنش رسمی باشگاه پرسپولیس مواجه شده است.

خواجه وند مدیر حقوقی پرسپولیس در این باره گفته است: مصاحبه‌ای از طرف مالک یک باشگاه انجام شده و مسائلی مطرح شده که بخشی از آن اتهام‌زنی به ارکان فدراسیون فوتبال از جمله سازمان لیگ و مجریان فوتبال کشور بوده و حتما از مصادیق نشر اکاذیب هست. قسمتی از این توهین و افتراها هم به باشگاه پرسپولیس برمی‌گشت که باشگاه حق و تکلیف قانونی خود می‌داند که به این موضوع ورود کرده و حقوق خود را پیگیری کند.

او ادامه داد: به همین خاطر شکایتی از آن شخص تنظیم و ثبت شده که انتظار داریم به بهترین شکل ممکن به آن رسیدگی شود تا حداقل دوباره شاهد تکرار این موارد نباشیم. این تهمت‌ها مصداق تشویش اذهان عمومی بوده و انتظار ما این است که برخورد محکمی شود.

البته او نامی از زنوزی نبرده اما نشانه هایی که داده مشخص می‌کند که منظور مالک دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی است. این در حالی است که مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس در هفته های اخیر مصاحبه ای درباره او انجام نداده بودند و تنها افشین پیروانی به عنوان سرپرست تیم، صحبت هایی را مطرح کرده بود. حالا باید دید در نهایت این شکایت چه سرانجام خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

استقبال ستاره های پرسپولیس از کارگاه آموزشی برانکو

  کنعانی زادگان: ما در زمین فوتبال قهرمان می‌شویم
 

 

تگ ها


تراکتور محمدرضا زنوزی پرسپولیس تهران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال