باشگاه پرسپولیس با امیری وارد مذاکره شد؛ تنها یک مانع بر سر راه توافق

مذاکره باشگاه پرسپولیس با وحید امیری هافبک ملی‌پوش آغاز شد تا اگر تنها مانع بازگشت این بازیکن به جمع سرخپوشان برداشته شود، ظرف یکی دو روز آینده رسما به جمع شاگردان کالدرون بپیوندد....

باشگاه پرسپولیس با بازیکن سابق خود وارد مذاکره شد.

به گزارش خبرنگار مدال، وحید امیری هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها در ایران بسر می‌برد طی روزهای اخیر بارها به روش های مختلف از علاقه خود برای پیوستن به جمع سرخپوشان گفته است و البته این را اعلام کرده که باشگاه پرسپولیس با او صحبتی انجام نداده است.

چراغ سبز امیری برای بازگشت اما امروز جواب داد و یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس مذاکرات مفصلی را با این بازیکن انجام داد و علاقه این باشگاه به حضور وی را اعلام کرد.

مذاکرات ابتدایی به خوبی پیش رفته است اما امیری برای بازگشت به تیم سابق خود یک مانع دارد و آن مانع هم در ایران نیست.

یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس در توضیح این موضوع گفت: وحیدی امیری با باشگاه ترکیه ای قرارداد دارد و این یک بخش مهم ماجرا است و ابتدا باید توافقات خود را برای جدای از آنجا انجام دهد و سپس قراردادش را با پرسپولیس منعقد کند.

ضمنا در خبرها آمده که مذاکرات تراکتور و ترابوزان برای جذب این بازیکن مربوط به 2 - 3 هفته قبل بوده و بین طرفین توافقی حاصل نشده  به همین دلیل موضوع حضور امیری در تراکتور منتفی شده است.

گفتنی است که باشگاه سپاهان نیز به دنبال جذب وحید امیری است.

اخبار مرتبط:

نقل و انتقالات/ درخواست سپاهان از ترابزون برای جذب امیری

تگ ها


نقل و انتقالات تراکتور وحید امیری ترابوزان سوپر لیگ ترکیه پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال