باشگاه پرسپولیس با فدراسیون فوتبال وارد چالش جدید شد

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، باشگاه پرسپولیس برای اینکه با قدرت بیشتری وارد مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال رسما درخواست کرد این تیم به عنوان تنها نماینده ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نام 20 را در لیست بزرگسالان خود قرار دهد که با خواسته آنها مخالفت شد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، باشگاه پرسپولیس برای اینکه با قدرت بیشتری وارد مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال رسما درخواست کرد این تیم به عنوان تنها نماینده ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نام 20 را در لیست بزرگسالان خود قرار دهد که با خواسته آنها مخالفت شد. پرسپولیس انتظار این را نداشت که فدراسیون و سازمان لیگ با این خواسته شان مخالفت کند و حالا که این اتفاق رخ داده پرسپولیسی ها قصد ندارند حداقل اجازه دهند علیرضا محرمی اردوی تیم شان را ترک کرده و راهی تهران شود تا در تمرینات تیم ملی امید شرکت کند. در حقیقت برانکو و مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند مخالفت فدراسیون  در مورد خواسته شان را به نوعی تلافی کنند.

از آنجا که بازی های رسمی تیم امید هم جزو بازی های روز فیفا به حساب نمی آید باشگاه پرسپولیس قانونا می تواند بازیکن خود را در اختیار این تیم قرار ندهد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال