باشگاه پرسپولیس: برای تسویه با طلبکاران جلسه می‌گذاریم

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد برای تسویه حساب، جلساتی با مربیان و بازیکنان طلبکار برگزار خواهد کرد تا برای تسویه حساب با آنها اقدام و برنامه ریزی شود ......

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد برای تسویه حساب، جلساتی با مربیان و بازیکنان طلبکار برگزار خواهد کرد تا برای تسویه حساب با آنها اقدام و برنامه ریزی شود.

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی پرسپولیس ، در این اطلاعیه آمده است: «باشگاه پرسپولیس طی دو سال گذشته به طور مرتب در حال تعیین وضعیت بدهی های خود به اعضای سابق تیم فوتبال باشگاه بوده و این مساله در ماه های اخیر روند فزاینده ای به خود گرفته است، چنانکه همراه با پرونده های ژوزه و دستیارانش، نسبت به توافق و مصالحه با تعدادی دیگر از بازیکنان داخلی اقدام شد. در این میان باید قدردانی صمیمانه خود نسبت به بسیاری از این عزیزان را به جهت همراهی که با باشگاه خود داشتند و در اکثر موارد بخش عمده ای از مطالبات خود را با درک شرایط باشگاه و محدودیت های آن بخشیدند، اعلام کنیم.

باشگاه پرسپولیس در ادامه همین روند با تشکر از صبوری طلبکاران، در نظر دارد در جلساتی که با مربیان و بازیکنان طلبکار از باشگاه به ویژه افراد دارای حکم انضباطی خواهد داشت، نسبت به برنامه ریزی برای تسویه حساب و زمانبندی آن اقدام و تعیین وضعیت نماید.

این جلسات و پیگیری طبق برنامه ای که وجود دارد از سوی باشگاه دنبال می شود.»

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال