باشگاه پرسپولیس: برای میزبانی آسیا تلاش کردیم اما...

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای نسبت به میزبانی گوای هند در لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد....

به گزارش ورزش سه، در شرایطی که پیش‌بینی می‌شد باتوجه به عدم حضور نماینده ای از عربستان در گروه پرسپولیس، سرخپوشان میزبانی مرحله گروهی را به دست بیاورند اما این اتفاق رخ نداد و ای اف سی گوای هند را واجد شرایط دانست.

حال باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده است:


به اطلاع هواداران عزیز پرسپولیس می‌رساند؛ پیگیری کاملی از سوی مدیریت باشگاه در مورد دریافت حق میزبانی این دوره از بازی‌ها صورت گرفت.

باشگاه پرسپولیس پیشنهادات خود را برای تعیین هتل محل اسکان تیم‌ها، ورزشگاه‌های مورد استفاده در این رقابت‌ها، کمپ‌های تمرینی، تشریفات، به همراه برنامه‌های منظم بازی‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی تقدیم کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا کرد اما در کنار پرسپولیس ایران، باشگاه‌های گوا هند و الوحده امارات که هنوز از مرحله پلی‌آف صعود نکرده، نیز پیشنهاداتی ارائه داده بودند که در نهایت، میزبانی این رقابت‌ها به گوا هند رسید.

با این حال، بازیکنان و مربیان پرسپولیس ثابت کرده‌اند همواره در هر بازی و تورنمنتی با بالاترین میزان انگیزه و غیرت به میدان می‌روند و با انرژی که از سوی هواداران منتقل می‌شود، برای رسیدن به بهترین افتخارات می‌جنگند. به این امید که بار دیگر پرسپولیس با حمایت‌های طرفدارانش، به فینال آسیا برسد و افتخار دیگری برای جامعه فوتبال ایران رقم بزند.

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران