باشگاه پرسپولیس بندهای عجیب قراردادهای بازیکنان را حذف کرد

بر اساس آخرین تصمیم مدیران باشگاه پرسپولیس بازیکنان این تیم دیگر نمی‌توانند بندهایی خاص را در قراردادهای خود قرار دهند و با استناد به آن بندها جدا شوند....

باشگاه پرسپولیس برخلاف سابق از اختیار دادن قراردادی و بند به بازیکنان خودداری کرد تا نگرانی در خصوص آینده را کاهش دهد.

به گزارش مدال، بعد از دوران مدیریت علی اکبر طاهری، اقداماتی مدیریتی در باشگاه پرسپولیس رخ داد که طی دو سال اخیر مشکلاتی نیز شکل داده است. باشگاه پرسپولیس طی این مدت با اختیار دادن به بازیکنان برای قرار دادن بندهایی در قرارداد، مشکلات بزرگی را پشت سر گذاشته بود.

از جمله این بندها می‌توان به پاداش‌های عجیب و از همه مهمتر بندهایی برای جدایی اشاره کرد. اتفاقی که باعث شده بود تا حتی محمد انصاری نیز با استناد به آنها در این مقطع حساس به دنبال جدایی بدون قید و شرط با باشگاه باشد.

مدیران پرسپولیس اما در جدیدترین مذاکرات خود با بازیکنان به این خواسته آنها به هیچ عنوان تن نداده‌اند و در مذاکره با محمد انصاری نیز در خصوص شرط جدایی او در ادامه قراردادی جدیدی که تنظیم شد، آن را نپذیرفتند تا باشگاه در آینده نیز با مشکل مواجه نشود.

در دوران حمیدرضا گرشاسبی، او برای اینکه بازیکنان را راضی به ماندن در تیم کند با قراردادن بندهایی مربوط به پاداش‌های خارج از نظر سرمربی و همچنین بندهای جدایی، در اختیار آنها قرار می‌داد.

اخبار مرتبط:

مشکل بیرانوند و علیپور هنوز حل نشده/ زمان بازگشت ملی‌پوشان پرسپولیس

تگ ها


نقل و انتقالات پرسپولیس مدیران پرسپولیس محمد انصاری تمدید قرارداد محمد انصاری بندهای عجیب قراردادها پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال