باشگاه پرسپولیس خبر داد؛ تمدید ITC محمد نادری

باشگاه پرسپولیس تهران اعلام کرد که تمدید ITC محمد نادری تمدید شده است و آنها تاییدیه را فدراسیون فوتبال نیز دریافت کرده‌اند....

باشگاه پرسپولیس تهران اعلام کرد که تمدید ITC محمد نادری تمدید شده است و آنها تاییدیه را فدراسیون فوتبال نیز دریافت کرده‌اند.

مدیر روابط بین‌الملل پرسپولیس گفت: اقدام برای تمدید ITC محمد نادری انجام شد.
به گزارش مدال، امیر علی حسینی اظهار داشت: اقدام لازم برای تمدید مجوز بین‌المللی بازی محمد نادری انجام شده است. در این ارتباط، با توجه به اینکه نادری سال قبل برای پرسپولیس بازی کرد، نیاز به دریافت ITC مجدد نبود، بلکه باید این مجوز را از طریق سامانه TMS تمدید می‌کردیم. این ضرورت هم از آن رو وجود داشت که انتقال وی برای شش ماه صورت گرفته بود.

وی ادامه داد: در مواقعی که بازیکنی، قرضی به یک باشگاه منتقل شده و این مساله تمدید می‌شود، شکل کار کمی تغییر کرده و دو باشگاه اطلاعات جدید از قبیل قرارداد، مدت و رقم آن را در سامانه بارگذاری می‌کنند. همچنین توافق و امضای بازیکن و باشگاه مبدا ثبت می‌شود.

در حال حاضر تمام این اقدام‌ها صورت گرفته است که به منزله تمدید ITC این بازیکن است. با بخش مربوطه در فدارسیون فوتبال نیز هماهنگی لازم انجام شد که اعلام کردند؛ مجوز این بازیکن برای بازی در پرسپولیس مورد تائید است.

بیشتر بخوانید:
دردسر شیرین کالدرون/ خطر نیمکت‌نشینی برای مدافعین نامدار پرسپولیس

 

تگ ها


امیر علی حسینی