باشگاه پرسپولیس: سوشا محکوم شده نه ما!

باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد محکومیتی در قبال پرونده سوشا مکانی متوجه این باشگاه نیست....

به گزارش "ورزش سه"، امروز حکمی منتشر شد مبنی بر بدهی ۸۰۰ میلیونی باشگاه پرسپولیس به سوشا مکانی که البته از طریق یک مجتمع قضایی صادر شده و این در حالی است که باشگاه پرسپولیس چند هفته پیش ادعا کرده بود تمام بدهی های داخلی اش را پرداخت کرده است.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفت: آن چه در فضای مجازی و بخشی از فضای رسانه‌ای درباره مناسبات قضایی بین باشگاه و دروازه‌بان اسبق پرسپولیس، منتشر شد، بر خلاف واقعیت ماجرا است. مطابق متن نامه انتشار یافته، تاکید می‌شود که دروازه‌بان پیشین پرسپولیس، حکم توقیف اموال باشگاه را اخذ نکرده است، بلکه شخص ثالثی از مرجع قضایی، حکم قطعی علیه این دروازه‌بان دریافت کرد.

حسین‌پور اضافه کرد: در این راستا، به باشگاه پرسپولیس اعلام شده است که هیچ پولی را به دروازه‌بان اسبق خود پرداخت نکند؛ بلکه در صورت وجود طلبی از باشگاه برای نامبرده، مبلغ مذکور به شخص ثالثی که علیه این دروازه‌بان حکم قطعی گرفته است، واریز شود. در واقع، طبق حکم مرجع قضایی، اعلام شده که اگر این دروازه‌بان اموال منقولی نزد باشگاه دارد، به نفع طلبکار ایشان، توقیف است و نباید تحویل دروازه‌بان پیشین پرسپولیس شود. این اموال باید به حساب شخص ثالث که علیه وی حکم گرفته است، توقیف گردد که این موضوع کاملا بر خلاف خبری است که امروز منتشر شد.

تگ ها


سوشا مکانی پرسپولیس تهران