باشگاه پرسپولیس: فکر نمی کنم AFC بهانه ای برای حذف تیم داشته باشد

به گزارش مدال، امیرعلی حسینی، مدیر روابط بین المللباشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت ارسال مدارک به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای اخذ مجوز حرفه ای اظهار داشت: باید در پنج بخش مختلف مدارک خود را به طور شفاف ارسال می کردیم ......

به گزارش مدال، امیرعلی حسینی، مدیر روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت ارسال مدارک به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای اخذ مجوز حرفه ای اظهار داشت:

باید در پنج بخش مختلف مدارک خود را به طور شفاف ارسال می کردیم. تاکنون چهار بخش را برای آنها فرستادیم که تمام آنها مورد تایید قرار گرفت. بخش پنجم که مربوط به مدارک مالی بود را هم ارسال کردیم اما متوجه شدیم می توانیم یک هفته دیگر به حل و فصل برخی پرونده ها بپردازیم و سپس امور مالی را برای AFC بفرستیم.

وی در ادامه گفت: ای اف سی نمیگوید حتما باید تمام بدهی های خود را پرداخت کنید، آنها روند رو به رشد را برای مسائل مالی مد نظر قرار می دهند. بازیکنانی داریم که نمی توانیم با آنها تسویه حساب کامل داشته باشیم. بنابراین کافی است در شفاف سازی مدارک مالی و پرداخت بدهی های خود پیشرفت محسوسی داشته باشیم. با آنتونی گولچ و فرناندو گابریل به توافقاتی کامل رسیدیم تا با پرداخت نقد و اقساط مطالبات آنها مانع از جریمه و کسر امتیاز شویم. خوشبختانه این اتفاق هم رخ داد. چند پرونده دیگر هم در فیفا داریم که هنوز برای آنها رای صادر نشده است.در جریان جزییات این پرونده ها نیستم اما می دانم مدیریت با تمام آنها مصالحه داشته است. بخشی را پرداخت کرده ایم و تعدادی هم باقی مانده که در آینده نزدیک بدهی هایشان پرداخت می شود.

مدیر روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس در پایان بیان کرد: فکر نمی کنم AFC برای عدم صدور مجوز حرفه ای بهانه ای داشته باشد چرا که اگر پارسال حدود ۱۰۰ پرونده داشتیم حالا تعداد آنها را به طور تقریبی به ۴۰ رساندیم که نشان از پیشرفت ما در حل و فصل مسائل مالی داشته است. همین موضوع نیز برای آنها کافی است.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال