باشگاه پرسپولیس: پنالتی ما گرفته نشد

باشگاه پرسپولیس در گفتگو با یک کارشناس داوری، مدعی شد که در شهرآورد ۹۵ یک پنالتی روی کنعانی زادگان گرفته نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، واکنش ها به قضاوت علیرضا اکبریان داور شهرآورد ۹۵ همچنان ادامه داد. پس از اینکه او در دقیقه سوم مسابقه خطای وحیدی امیری به روی مهدی قایدی را پنالتی تشخیص نداد، این مسئله با اعتراض شدید هواداران استقلال در فضای مجازی همراه شد.


کارشناسان داوری متفق القول اعلام کردند که در این صحنه، وحید امیری با بی احتیاطی، پایش را روی پای قایدی گذاشته و داور باید یک خطای پنالتی به سود استقلال اعلام می کرد و حالا پرسپولیسی ها نیز مدعی شده اند که اکبریان یک پنالتی به سود آنها اعلام نکرده است.


سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با یک کارشناس داوری، از عدم اعلام پنالتی به روی کنعانی زادگان خبر داد. نوذر رودنیل کارشناس داوری فوتبال در ارتباط با صحنه‌هایی از دربی که مورد کارشناسی داوری قرار نگرفت، در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، گفت: در مورد صحنه‌ای که در دقیقه ۱۳ بازی اتفاق افتاد، همه نظرات مشخص شد ولی درباره این صحنه‌های جدید که مورد کارشناسی قرار نگرفت باید بگویم خطا روی محمدحسین کنعانی‌زادگان که با کشیدن پیراهن همراه شد، کامل آشکار است و در این صحنه باید اعلام پنالتی می‌شد.


 وی ادامه داد: در مورد صحنه کرنری که در پی آن بازیکن استقلال با سید جلال حسینی درگیر بود، ازدحام نفرات زیاد بود و به نظرم رسید، گرفتن لباس بازیکن قرمز یک لحظه اتفاق افتاد و برای اعلام پنالتی به صحنه قبل بسنده می‌کنم.

تگ ها


پرسپولیس تهران استقلال تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال