باشگاه چینی صفحه بیل را فالو کرد؛ ستاره ولزی در آستانه رکوردشکنی+ عکس

باشگاه جیانگسو سونینگ برای جذب گرت بیل دست بکار شده و حالا شاهزاده ولزی در آستانه رقم زدن یک رکورد تاریخی در خصوص رقم دستمزد سالیانه است....

باشگاه چینی صفحه بیل را فالو کرد؛ ستاره ولزی در آستانه رکوردشکنی+ عکس

به گزارش مدال؛ واقعیت تلخ اما باورنکردی برای «گرت بیل» این‌ست که دوران حضور او در فوتبال اسپانیا و خصوصاً باشگاه رئال مادرید به پایان رسیده و او باید هر چه سریع‌تر تیم بعدی خود را انتخاب کند؛ انتخابی که البته گزینه‌های متعددی نیز در آن وجود ندارد ولی یکی از آنها گویا اکنون توجه ستاره ولزی را به خود جلب کرده است.

باشگاه «جیانگسو سونینگ» چین بعد از اظهارات تند «زین‌الدین زیدان» علیه شاهزاده ولزی، سریعاً دست بکار شده و پیشنهاد پرداخت دستمزد هفتگی یک میلیون پوند - دقیقاً رقم درخواستی گرت بیل برای حضور در چین – را به این بازیکن ارائه کرده است، پیشنهادی که به نظر می‌رسد مورد قبول بیل قرار گیرد.

جالب اینکه ساعاتی پیش صفحه رسمی این باشگاه چینی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، صفحه شخصی «گرت بیل» را فالو کرد تا شایعه حضور ستاره ولزی در سوپر لیگ چین پررنگ‌تر از گذشته شود.

 

باشگاه چینی صفحه بیل را فالو کرد؛ ستاره ولزی در آستانه رکوردشکنی+ عکس

 

نکته قابل توجه این است که صفحه رسمی باشگاه «جیانگسو سونینگ» تنها 33 صفحه دیگر را فالو کرده و این نشان می‌دهد که اقدام باشگاه چینی کاملاً هدفمند بوده و حاوی پیام مهمی به رسانه‌های جهان است.

بیشتر بخوانید:

علاقه سرمربی جدید اینتر به گرت بیل

تگ ها


گرت بیل گرت بیل چین سوپرلیگ چین اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال