باشگاه گراندا در انتظار پاسخ رسمی سپاهان!

با توجه به تاخیر باشگاه سپاهان ممکن است انتقال وینگر جوان این تیم به باشگاه گرانادا منتفی شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه گرانادا روز پنجشنبه با ارسال نامه ای رسمی به سپاهان تمایل خود را برای به خدمت گرفتن محمد محبی بازیکن ۲۰ ساله این باشگاه اعلام کرد.

این انتقال از آن جهت بسیار مهم و جذاب است که در صورت عملی شدن محبی به اولین بازیکن فوتبال ایران تبدیل می شود که مستقیم از لیگ داخلی راهی یکی از معتبرترین لیگ های اروپایی خواهد شد.

اما از اسپانیا خبر می رسد که آنچه انتقال محبی را پیچیده کرده، این است که در نامه ارسالی باشگاه گرانادا به باشگاه سپاهان اعلام کرده بود که تا ۴۸ ساعت منتظر جواب آنها خواهد ماند اما با گذشت چند روز طلایی پوشان اصفهانی هیچ واکنشی چه مثبت و چه منفی  به درخواست رسمی این باشگاه اسپانیایی نداده اند.

در این بین امروز نیکفر سخنگوی باشگاه سپاهان صحت پیشنهاد محبی از گرانادا را تایید کرده اما شاید آنچه باعث شده طلایی پوشان تا این لحظه پاسخی به این پیشنهاد ندهند احتمالا بلاتکلیفی باشگاه ها در به پایان رسیدن  لیگ نوزدهم است و مشخص نیست دقیقا از چه زمانی مجوز شروع تمرینات صادر می شود.

بیشتر بخوانید:
پیشنهاد عجیب؛ لیگ برتر در کیش برگزار شود!
پرسپولیس با استوکس فسخ نکرده است
ماموریت ویژه مدیرعامل استقلال برای سعید رمضانی 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات محمد محبی گرانادا سپاهان لیگ برتر خلیج فارس لالیگا فوتبال