باشگاه گل‌گهر: عدالت گمشده فوتبال ایران است

باشگاه گل‌گهر سیرجان نسبت به داوری مسابقه برابر پدیده معترض شد....

به گزارش "ورزش سه"، مسابقه معوقه هفته بیست و دوم لیگ برتر بین تیم‌های پدیده و گل‌گهر سیرجان در حالی امروز با برتری یک بر صفر به سود مشهدی‌ها به پایان رسید که در اوایل نیمه دوم یک صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه پدیده اتفاق افتاد ولی به اعتقاد داور خطای هند رخ نداد.

در دقیقه ۵۲ گادوین منشا از سمت چپ محوطه جریمه پدیده قصد ارسال توپ را داشت که ضربه او به دست محمدرضا فلاحیان برخورد کرد، اما علی بای داور مسابقه این برخورد توپ با دست مدافع پدیده را پنالتی تشخیص نداد تا صدای اعتراض از نیمکت سیرجانی‌ها بلند شود.

پس از پایان مسابقه سعید الهویی، مربی گل‌گهر سیرجان در نشست خبری به شدت نسبت به قضاوت بازی با پدیده معترض شد و همچنین اعلام کرد علی بای در دیدار با نساجی نیز یک پنالتی به ضررشان گرفته است.

همچنین باشگاه گل‌گهر سیرجان نیز با انتشار بیانیه‌ای نسبت به این موضوع معترض شد که در بیانیه آنها آمده است:

فوتبال ایران تشنه عدالت است. متاسفانه برای چندمین بار یک اشتباه تاثیرگذار از سوی داور باعث شکست گل‌گهر شد و تنها کار ممکن شکایت از داور بازی به کمیته داوران است که معلوم نیست تاثیری داشته باشد یا نه!


متاسفانه داور بازی با پدیده در بازی گل‌گهر و نساجی هم یک پنالتی اشتباه به نفع نساجی اعلام کرد و دردسر بزرگی ایجاد شد، اما هیچ برخوردی از سوی کمیته داوران انجام نشد.
عدالت گمشده فوتبال ایران است و بیشتر از هر تیمی به گل‌گهر آسیب زده است.


کافی است وقایع اخیر فوتبال ایران را مشاهده کنید تا متوجه برخوردهای دوگانه انضباطی و داوری نسبت به تیم مردم سیرجان بشوید.

تگ ها


گل گهرسیرجان شهر خودرو