باصفا: شرایط واقعا اسفناکی داریم

ایمان باصفا که خودش زمانی در استقلال بازی می کرد در بازی دیروز مقابل آبی پوشان قرار گرفت ولی شاهد باخت تیمش بود....

به گزارش "ورزش سه"، ایمان باصفا در مورد شکست ماشین سازی  مقابل استقلال به خبرنگار ما گفت: ما می دانستیم بازی سختی داریم، به هر حال کادر استقلال هم عوض شده بود و بازیکنان توانمدی هم دارد. تغییر و تحولات ما هم زیاد بود و کادرمان مجدد عوض شده بود.


او در این باره ادامه داد: کلا یک روز بود که کادر ما عوض شده بود و یکسری  بازیکن به جمع اضافه شدند که کادرفنی شناختی  به آنها نداشت. شرایط تیم ما سخت بود و انگار مثل اول فصل تازه شکل گرفته بودیم ولی استقلال برتری آنچنانی به ما نداشت. یکی از گل های آن ها  روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید و یک گل هم روی ضد حمله خوردیم ولی به تیم   استقلال و هوادارانش تبریک می گویم . ما هم  موقعیت خوبی داشتیم و فکر می کنم شرایطمان بهتر شود و مقداری از این موضوع به خاطر این است که کادر فنی مان برگشته است. بعد ها از آقای  اخباری خیلی بیشتر خواهید شنید.


هافبک ماشین سازی در مورد تغییرات در کادرفنی گفت: تنها گله من این است که تغییراتی  صورت گرفت نه اینکه آقای پاشازاده بد باشد اصلا نمی خواهم این را بگویم ولی سعید اخباری  شناخت کامل روی تیم داشت و روندمان داشت  خوب می شد و بازی آخر نیم فصل را  با برد به پایان رساندیم. طبق شرایطی که پیش آمد آقای اخباری  به خاطر اینکه به  نوعی از بچه ها حمایت کند  تصمیم گرفت با جدایی اعتراضش را نشان دهد. حتی تلاش نکردند مربی را نگه دارند.ما هم بازی با ذوب‌آهن را باختیم و در دیدار با شهرخودرو مساوی کردیم در حالی که که اگر آقای اخباری بود الان چهار امتیاز داشتیم.


وی اضافه کرد: شرایط واقعا اسفناکی داریم و من نمی توانم در موردش صحبت کنم تنها راهی که هست این است که همه ما پشت هم باشیم. یا یکی دو برد دوباره به جدول بر می گردیم.


باصفا در پایان افزود: ما پشتوانه قدرتمندی نداریم و شرایط سخت است. ما نمی‌گوییم ادامه نمی دهیم ولی شرایط خیلی سخت تر از آن چیزی است که شما فکرش را می کنید.ما به این تیم امید داریم. اگر خدابی نکرده اتفاقی بیفتد که من امیدوار هستم نیفتد خیلی آبرومندانه می افتد و ما حرف های زیادی برای گفتن داریم.

تگ ها


ماشین سازی تبریز ایمان باصفا