باعث افتخارم است کنار سروش و قایدی باشم

هافبک گل گهر سیرجان در حال رقابت با سروش رفیعی و مهدی قایدی است ؛ رقابت جذابی که اقای پاس گل لیگ را مشخص می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، احمدرضا زنده روح در مورد شکست گل گهر سیرجان با نتیجه سه بر یک مقابل پرسپولیس گفت: بازی خیلی خوبی بود و هر دو تیم کیفیت قابل قبولی از خود ارائه دادند. ما هم در اکثر دقایق به خصوص در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم اما اشتباهاتی داشتیم که این اشتباهات مقابل تیمی مثل پرسپولیس ما را سخت جریمه می‌کند و بازی را باختیم. امیدوارم در دیدارهای آینده روند خوبی داشته باشیم و بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.


او در مورد روند خوب گل گهر سیرجان در نیم فصل دوم و علت دو شکست پی در پی مقابل استقلال و پرسپولیس ادامه داد: تیم ما از ابتدای فصل کیفیت خودش را نشان داده و به همه ثابت کردیم تیم با کیفیتی هستیم و فکر می‌کنم در دو بازی اخیر مان کم شانسی آوردیم و کم دقتی خودمان هم بود که باعث شد نتایج را از دست بدهیم. به آینده و بازیهای باقیمانده امیدوار هستیم انشالله به خوبی این فصل را تمام کنیم.


وی با پاس گلی که در دیدار با پرسپولیس داد در صدر جدول بهترین پاسور ها و در کنار مهدی قابدی و سروش رفیعی قرار گرفت در این خصوص عنوان کرد: خوشحالم که توانستم برای تیمم مثمرثمر باشم و امیدوارم همین روند را تا پایان فصل ادامه بدهم و باعث افتخارم است که کنار این دو عزیز هستم و با آنها رقابت می کنم امیدوارم که اتفاقات خوبی بیفتد و بتوانم تا آخر فصل با این دوستان رقابت کنم.


وی در خصوص داوری ها که در این فصل به ضررشان بوده و باشگاه گل‌گهر چندین بار بیانیه صادر کرده گفت: در مورد داوری من هیچ وقت صحبت نکردم و الان هم صحبتی ندارم اما امیدوارم شرایط طوری پیش برود که تا چند هفته ای که تا آخر فصل  باقی مانده قضاوت‌های کم اشتباهی ببینیم که هیچ تیمی متضرر نشود.


زنده روح در پایان در مورد دیدار بعدی با آلومینیوم اراک افزود:  بازی خیلی سختی داریم. تیم آلومینیوم بسیار سخت کوش است و باید به آن ها  تبریک بگویم زیرا نتایج بسیار عالی گرفتند اما ما می‌دانیم اگر می‌خواهیم جزو چهار تیم بالای جدول باشیم باید این بازی خانگی را ببریم و امیدوارم در این چند روزی که وقت داریم خوب تمرین و تمرکز کنیم تا بتوانیم نتیجه دلخواهمان را کسب کنیم و در جدول خودمان را بالا بکشیم.

تگ ها


گل گهرسیرجان احمد رضا زنده روح فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال