باغشمال تبریز ورزشگاه اختصاصی دو و میدانی می‌شود

رئیس هیات دو و میدانی آذربایجان شرقی از موافقت مسئولان استان با پیشنهاد تبدیل ورزشگاه تختی (باغشمال) تبریز به ورزشگاه اختصاصی دو و میدانی خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سعید حاجی زاده در این خصوص گفت: به دنبال تعطیلی مسابقات فوتبال در ورزشگاه باغشمال به علت فرسودگی، پیشنهاد تبدیل آن را به ورزشگاه اختصاصی دو و میدانی طرح کردیم که این پیشنهاد پس از بررسی‌های لازم، مورد موافقت مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان قرار گرفت.

حاجی زاده افزود: بدین ترتیب خوشبختانه از شکل گیری و پیگیری مباحث مربوط به تغییر این ورزشگاه تاریخی و ارزشمند تبریز به هرگونه کاربری غیرورزشی جلوگیری شد و اینجانب به نوبه‌ی خود و به عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزشی، از اهتمام ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان، در این زمینه قدردانی می‌کنم.

رئیس هیأت دو و میدانی آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه‌های این هیأت در استعدادیابی و توسعه ورزش دو و میدانی به ویژه در حوزه قهرمانی گفت: با در اختیار گرفتن ورزشگاه باغشمال و مناسب سازی و تجهیز آن برای رشته دو و میدانی، تبریز دارای دومین ورزشگاه اختصاصی دو و میدانی کشور پس از ورزشگاه آفتاب انقلاب در تهران می‌شود.

حاجی زاده ضمن قدردانی از اهتمام و پیگیری اداره کل ورزش و جوانان استان، ابراز امیدواری کرد مراحل تحویل ورزشگاه باغشمال به هیأت دو و میدانی و مناسب سازی و تجهیز آن هرچه زودتر انجام شود و ورزشکاران این رشته به طور کامل از امکانات آن بهره مند شوند.

بیشتر بخوانید:
اسلامی: بسکتبال با حضور تیم‌های قدیمی عجین شده
ابتلای اولین راننده‌ی فرمول یک به کرونا
اقدام ستاد مقابله با کرونا در ورزش برای برای کمک به المپیکی‌ها 

تگ ها


سعید حاجی زاده دوومیدانی منهای فوتبال شهرداری تبریز دو و میدانی