باغ‌آبادی: این نتیجه غیرقابل پیش‌بینی بود/ روز تلخی را تجربه کردیم

غلامرضا باغ‌آبادی مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز پس از شکست سنگین برابر پیکان در مورد شرایط این دیدار و عملکرد بازیکنان ماشین‌سازی صحبت کرد...

باغ‌آبادی: این نتیجه غیرقابل پیش‌بینی بود/ روز تلخی را تجربه کردیم

به گزارش مدال، غلامرضا باغ‌آبادی پس از شکست سنگین تیمش مقابل پیکان در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:‌ در شرایط سختی قرار گرفتیم امروز، اگر از خود سرمربی تیم پیکان هم می‌پرسیدند این نتیجه غیر قابل پیش‌بینی بود. ما در دقیقه اول می‌توانستیم 3 بر یک بازی را پیش‌ بیفتیم. بازیکنان ما جوان هستند تجربه لازم را ندارند به تیم پیکان تبریک می‌گویم، از اتفاقات استفاده کردند.
باغ‌آبادی افزود: میانگین سنی بازیکنان تیم ما خیلی پایین بود و اشتباهات در خط دفاعی بود اشتباهاتی که همه جبران‌ناپذیر بودند. روز تلخی بود برای ما و ما باید این شکست را فراموش کنیم و به بازی بعدی بپردازیم.
وی در خصوص تعویض زودهنگام خرم‌حسینی بازیکن تیم‌شان در خلال بازی تأکید کرد: او نتوانست خواسته‌های سرمربی را اجرا کند کفش‌های او مشکل داشت سه مرتبه در زمین سر خورد و به صلاحدید سرمربی پس از 10 دقیقه که به زمین آمد از زمین خارج شد.
رسول خطیبی سرمربی ماشین سازی بعد از این شکست در نشست خبری حاضر نشد.

اخبار مرتبط:

فرکی: نسبت به ماشین‌سازی خیلی بهتر بودیم/ به فرصت بیشتری نیاز داریم

تگ ها


ماشین سازی پیکان رسول خطیبی حسین فرکی نشست خبری غلامرضا باغ آبادی لیگ برتر فوتبال ایران ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال