باغ‌آبادی: در نقل‌ و انتقالات تضعیف شدیم

غلامرضا باغ‌آبادی مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در نشست خبری پس از بازی این تیم با شاهین حضور یافت....

به گزارش مدال، غلامرضا باغ‌آبادی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: این بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول تیم شاهین بوشهر با انگیزه بالا، مقتدرانه و خوب بازی کرد و بر اثر اشتباهات فردی بازیکنان، ما دو گل بچه‌گانه دریافت کردیم. عملکرد خوبی در این بازی داشتیم و موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم، ولی با درخشش دروازه‌بان حریف و کم‌دقتی مهاجمان‌‌مان نتوانستیم بیش از یک گل بزنیم. البته باید برای بازی خیلی زیبایی که بازیکنان در نیمه دوم به نمایش گذاشتند و بسیار باغیرت و باشهامت بازی کردند, از آنها تشکر کنم. ما باید این روند بازی را در هفته‌های آینده ادامه دهیم.

وی در ادامه با اشاره به ایرادی که برای رنگ جوراب حامد لک در ابتدای بازی گرفته شد, تصریح کرد: تعجب می‌کنم که در ابتدای بازی ناظر داوری به رنگ جوراب لک ایراد گرفته بود. ما همیشه با داوران محترمانه صحبت کردیم، ولی اول بازی دیدید که به رنگ جوراب‌های حامد لک حساسیت زیادی به خرج داده شد. حامد لک یک بازیکن حرفه‌ای است و این مسائل در جلسه قبل از بازی هم هماهنگ می‌شود. نباید برای یک رنگ سیاه یا سفید جوراب دروازه‌بان این مسائل به وجود بیاید. بازیکنان جوان هستند و باید در برخورد با آنها مراعات کنیم.

مربی ماشین‌سازی اشاره کرد: ما به خاطر محرومیت شاهین ثاقبی مجبور بودیم تغییراتی در تیم به وجود بیاوریم. نمی‌خواهیم بهانه‌جویی کنیم، اما 15 تیم لیگ برتر خودشان را در نیم‌فصل تقویت کردند, همین تیم شاهین شش بازیکن اضافه کرده است، ولی ما به دلیل محرومیت نتوانسته‌ایم بازیکن بگیریم. علاوه بر این دو بازیکن کلیدی‌مان را هم از دست دادیم. این بحث مدیریتی است و فقط چشم انتظاریم تا پنجره نقل‌وانتقالات‌مان باز شود, چون واقعاً در مضیقه هستیم.

باغ‌‌آبادی یادآور شد: ما نیاز داشتیم در نیم‌فصل تیم را تقویت کنیم. فوتبال حرفه‌ای است و برخی از بازیکنان دوست داشتند از تیم جدا شوند، ولی ما نتوانستیم جای آنها را پر کنیم. البته ما امروز فوتبال خوبی را ارائه کردیم و هفته پیش نیز بازی‌ای که 2-2 شد, می‌‌توانست بدون اشتباهات داوری 4 بر یک به نفع ما تمام شود.

بیشتر بخوانید:
نساجی 0 پارس جنوبی 0؛ تداوم ناکامی‌های یاران مهاجری
نفت آبادان 1 گل‌گهر 2؛ فرار از منطقه قرمز با دبل شاکری
شاهین 3 ماشین‌سازی 1؛ جدایی بوشهری‌ها از قعر 

تگ ها


نشست خبری فوتبال ایران غلامرضا باغ آبادی ماشین سازی شاهین شاهین ماشین سازی شاهین-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال