باقرزاده: مصدومیت عابدینی نگران کننده نیست

رییس فدراسیون شمشیربازی گفت: مصدومیت کاپیتان تیم ملی سابر جای نگرانی ندارد و حتما در اردوی بعدی سابریست ها حضور خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، فضل اله باقرزاده درباره اینکه مصدومیت مجتبی عابدینی کاپیتان تیم ملی سابر جای نگرانی دارد یا خیر، تاکید کرد: اصلا جای نگرانی نیست و خیلی با انگیزه کار می کند. عابدینی در اردو اول سابر حضور نداشت اما از اردوی بعدی  ۱۰۰درصد شرکت می کند. در فروردین ماه پس از مسابقات زون آسیا که برای توزیع سهمیه المپیک است، قهرمانی آسیا برگزار می شود. تیم سابر ایران چون سهمیه دارد در زون آسیا حضور ندارد اما با تمام توان در قهرمانی آسیا شرکت می کند چون امتیاز قهرمانی آسیا در رنکینگ جهانی محاسبه می‌شود.

باقرزاده در مورد زمان برگزاری اردوی تیم ملی  اپه و فلوره  مردان و سابر،  اپه و فلورهبانوان برای حضور در مسابقات زون آسیا جهت کسب سهمیه المپیک بیان کرد: اردوی تیم ملی اپه دختران از شنبه هفته آینده در اصفهان آغاز می شود و برای اینکه پروتکل ها را رعایت کنیم ، نفرات اصلی را دعوت کردیم بنابراین سه نفر در این اردو خواهند بود. اردوی اپه مردان  هم با حضور چهار نفر از شنبه هفته آینده در مشهد برگزار می شود. اردوی فلوره مردان و سابر بانوان هنوز قطعی نشده اما به احتمال زیاد شنبه هفته آینده در تهران خواهد بود.

او ادامه داد: تمام نفرات باید ۴۸ ساعت قبل از حضور در اردو تست PCR بدهند و هزینه این تست ها  و رفت  و آمدشان را نیز فدراسیون پرداخت می کند. اردوی سابر مردان هم ۱۰ روزه بود که تمام شد. پیمان فخری سرمربی تیم سابر به همراه رییس کمیته ملی المپیک به مدت چهار روز در اجلاس شورای المپیک آسیا شرکت می کند و زمانی که برگردد برنامه اردوی مجدد سابر را تنظیم می کنیم.

تگ ها


شمشیربازی