باقری: آماده‌ام تا فصل جدیدی را آغاز کنم

مدافع اسبق استقلال و پارس جنوبی بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت اکنون از آمادگی خود برای بازگشت به لیگ خبر می‌دهد....

به گزارش "ورزش سه"، میلاد باقری مدافع سابق استقلال که بعد از آن راهی پارس جنوبی شد و با مصدومیت مواجه شد، با پایان دوران درمانی اکنون آماده بازگشت به لیگ است. او درباره آخرین وضعیت خود می‌گوید: با بدشانسی بزرگی مواجه شدم و این مساله باعث شد تا مدتی از میادین دور باشم. بعد از آن شرایطم خوب شد و حتی در آستانه عقد قرارداد با گل گهر بودم که بار دیگر برایم مشکل پیش آمد. تصمیم گرفتم اینبار شرایط درمانی را به بهترین شکل دنبال کنم و با آمادگی کامل برگردم.

وی ادامه داد: خوشبختانه اکنون شرایط خوبی دارم و تمرینات اختصاصی‌ام را دنبال می‌کنم. اوضاع خوب است و آماده بازگشت هستم. پیشنهاداتی هم وجود داشته اما اینبار می‌خواهم تصمیم مناسبی بگیرم تا شرایط را خوب پیش ببرم. خیلی ناراحت شدم از اینکه در هفته‌های پایانی در کنار پارس جنوبی نبودم و این مصدومیت مانع از آن شد. می‌توانستم به تیم کمک کنم و تا حد توانم مانع از سقوط این تیم دوست داشتنی شوم اما قسمت نبود. بعد از آن هم آن اتفاقات دوره گل گهر پیش آمد اما اکنون همه چیز را فراموش کرده‌ام و در انتظار این هستم تا فصل جدیدی را آغاز کنم.

تگ ها


استقلال تهران میلاد باقری