باقری: از تصمیم استراماچونی متعجب شدیم

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال که در لیست مازاد این تیم قرار گفته بود درباره جدایی‌اش از جمع آبی‌پوشان صحبت کرد....

مهاجم فصل گذشته استقلال می گوید به تصمیم کادرفنی این تیم احترام گذاشت و بدون حاشیه از جمع آبی ها جدا شد.

به گزارش مدال، روح الله باقری در مورد قرار گرفتن نامش در لیست مازاد استقلال گفت: مربی جدید که آمد خود من و تمام بازیکنان بزرگ استقلال تعجب کردیم از تصمیمی که استراماچونی گرفت. با این حال من بازهم به این نظر احترام می گذارم و حرفی نمی زنم.


او در مورد اینکه گفته شد به دلیل درگیری در بازی با نیروی زمینی نامش در لیست مازاد قرار گرفت هم گفت: وقتی باشگاه نام ما سه نفر را اعلام کرد، وقتی از طریق فضای مجازی اعلام کردند جدایی ما به خاطر درگیری بوده است، هر سه ما با هم تماس می گرفتیم و می پرسیدیم مگر با هم درگیر شدیم؟ از هم پرسیدیم چه بحثی بوده است، ما همه فکر کردیم شاید دو نفر دیگر باهم بحثی داشته اند و نفر سوم از آن بی خبر است. مدیران باشگاه به ما گفتند این بحث ها دروغ است و خود آقای استراماچونی ما را نخواسته است که من بازهم به خواسته ایشان احترام گذاشتم.

مهاجم فصل گذشته استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از تصمیم استراماچونی ناراحت است یا نه هم گفت: فوتبال ورزش حرفه ای است و اگر قرار باشد شما ناراحت شوی این چیزی را حل نمی کند. باید در زمین فوتبال به همه ثابت کنی که آیا کیفیت داری یا نه.

باقری در مورد انتخاب پدیده هم گفت: باشگاه پدیده از شروع فصل نقل و انتقالات و بعد از شایعاتی که در مورد من مطرح شد به بنده لطف داشتند و مالک تیم آقای حمیداوی با بنده تماس گرفتند و از من دعوت به همکاری کردند. باشگاه های دیگر هم با من تماس گرفتند ولی من شرایط پدیده را مساعدتر دیدم.

وی افزود: من زمانی که تیم شهرخودرو را انتخاب کردم، به این علت بود که دوستانی در این تیم داشتم. از دوستانی که از قبل با آنها در ارتباط بودم شرایط را پرسیدم، همه دوستانم گفتند و توصیه کردند که در مورد انتخاب این تیم شک نکنم. همه اذعان داشتند از زمان حضور آقای حمیداوی شرایط خوبی در این تیم حاکم شده است. با توجه به کادرفنی قوی که در این تیم بودند و سطح فنی که از آقای گل محمدی سراغ داشتم و با مشورت هایی که گرفته بودم در نهایت تصمیم به انتخاب پدیده گرفتم.

اخبار مرتبط:

دیپورتی‌های دیروز و امروز استقلال در یک قاب

 

 

 

تگ ها


استقلال روح الله باقری لیست مازاد استقلال آندره آ استراماچونی پدیده شهر خودرو فوتبال