باقری: افسوس گل نزدن به سپاهان را می‌خورم

هافبک تیم ماشین سازی معتقد است که شرایط فعلی حاصل تفکرات ابتدای فصل است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ماشین سازی فردا در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت. این تیم اگر در بازی فردا پیروز نشود، سقوطش به دسته یک مسجل خواهد شد. منصور باقری، مدافع ماشین سازی در آستانه بازی با مس به خبرنگار ما گفت: تمرکز ما روی بازی با مس است و توجهی به جدول نداریم؛ چون نگاه کردن به آن فقط باعث اعصاب خردی مان می شود.

وی ادامه داد: ماشین سازی به هیچ عنوان لایق چنین شرایطی نیست. بچه ها از تمام وجودشان مایه گذاشتند و شرایط فعلی حاصل تفکرات ابتدای فصل است که تیم با بی توجهی بسته شد تا خیلی زود به مشکل بخورد. البته نباید به این نکته هم بی توجه باشیم که ماشین سازی واقعا در طول فصل بدشانس هم بوده. در همین بازی هفته قبل مقابل سپاهان سه شوت خیلی خوب به دروازه سپاهان زدم اما نیازمند به زیبایی آنها را مهار کرد. اگر کمی خوش شانس بودم حداقل در آن دیدار یک گل می زدم تا مساوی شویم.

هافبک ماشین سازی در مورد حضور علیرضا اکبرپور گفت: آقای اکبرپور چهره شناخته شده ای در فوتبال ایران هستند. ولی حضور ایشان در حالی که دو سوم بازی ها انجام شده و هیچ تقویتی هم در تیم صورت نگرفته بود، نمی توانست برای بقای ماشین کافی باشد. در چنین شرایط حتی با معجزه هم نمی شد تیم را نگه داشت.

باقری در پاسخ به این سوال که به نظرت ماشین سازی می تواند بازگشت سریعی به لیگ برتر داشت باشد گفت: برای پاسخ دادن به این سوال باید ابتدا ببینیم مدیریت فعلی باشگاه چه تصمیماتی دارند. در این شرایط که امید زیادی نداریم مگر اینکه از اتفاقات طول فصل درس گرفته شود و با برنامه ای حساب شده کار را در فصل بعد شروع کرد.

تگ ها


ماشین سازی تبریز