باقری: با سیدورف درباره فوتبال صحبت نکردیم/برخی بازیکنان اعصاب ندارند!

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی دیدار سختی برابر عراق در پیش دارد اما امیدوارم بازیکنان با تمرکز و تلاش بتوانند پیروز این دیدار باشند....

به گزارش مدال، کریم باقری که امروز به محل تمرین تیم ملی رفته بود در این مورد گفت: خوشحالم که کنار تیم ملی بودم و تمرینات بازیکنان را دیدم. فرصتی شد که هم بازیکنان تیم ملی را ببینم و هم بازیکنان پرسپولیسی حاضر در اردوی تیم ملی را از نزدیک ببینم.

وی در مورد دیدار تیم ملی با عراق گفت: بازی سختی برابر عراق داریم که چند بازیکن تیم‌شان در ایران بازی می کنند. با این حال کادر فنی شناخت خیلی خوبی از تیم عراق دارد و امیدوارم تیم ملی بتواند نتیجه خوبی بگیریم.

باقری در مورد مشکلاتی که تیم ملی با آن مواجه خواهد شد گفت: موضوعی که برای تیم ملی مشکل ایجاد خواهد کرد دیر جمع شدن بازیکنان کنار هم است. امیدوارم این مورد برای تیم ملی دردسرساز نشود. قطعا از عهده بازیکنان ما برمی آید که بتوانند برابر عراق نتیجه بگیرند.

وی در مورد نگرانی مردم برای تیم ملی و توصیه اش به بازیکنان تیم ملی گفت: همه بازیکنان باتجربه هستند. اما یک مشکل در فوتبال ایران بوجود آمده که بازیکنان داخل زمین بسیار پرخاشگر و عصبانی هستند. خواهش من این است که بازیکنان داخل زمین آرامش بیشتری داشته باشند. یکی از معضلات فوتبال ایران این است که بازیکنان اعصاب ندارند و مدام در زمین درگیری و تنش ایجاد می کنند. 

کریم باقری در مورد دیدارش با ستاره پیشن تیم ملی فوتبال هلند نیز گفت: سیدورف یکی از بزرگان فوتبال هلند است. در دیداری که با هم داشتیم در مورد فوتبال صحبتی نکردیم.

مربی پرسپولیس درباره حاشیه ای که بابت رقم قراردادش با سرخپوشان به وحود آمده است اظهار داست: به هر حال بگذارید هرچه می خواهند بگویند این موضوع مهم نیست.

وی در پایان صحبت هایش نیز از برخوردی که با علی علیپور پس از خراب کردن پنالتی چیپ خود مقابل ماشین سازی تبریز داشت سر باز زد و گفت: کاری به این کارها نداشته باشید. حرف ها را در رختکن زدیم.

بیشتر بخوانید:

دو میهمان ویژه در تمرین تیم ملی فوتبال

 

تگ ها


کریم باقری تیم ملی فوتبال ایران تمرین تیم ملی فوتبال ایران علی علیپور فوتبال