باقری: برخلاف شایعات هیچ مشکلی برای آغاز فصل ندارم

مهاجم استقلال میگوید عقد قرارداد با این باشگاه، مهمترین اتفاق دوران فوتبالش بوده است ......

 مهاجم استقلال میگوید عقد قرارداد با این باشگاه، مهمترین اتفاق دوران فوتبالش بوده است.
روحالله باقری، خرید جدید استقلال در خط حمله درباره پیوستن به جمع آبیپوشان گفت: امضای قرارداد با استقلال مهمترین اتفاق زندگی من بود. استقلال از نظر افتخارات، شخصیت باشگاه و هواداران در آسیا بهترین است و خوشحالم که در این تیم بزرگ حضور دارم. به خوبی میدانم که باید در استقلال برای نام بزرگ باشگاه تلاش کنم.
مهاجم جدید استقلال درباره اهمیت استقلالی شدن او در مسیر فوتبالیاش تصریح کرد: قبل از هر چیز باید بگویم استقلال را با دلم انتخاب کردم. میدانم با توجه به بزرگانی که در کادرمدیریتی، فنی و بازیکنان تیم حضور دارند و فضای استقلال میتوانم به پیشرفت خودم در فوتبال ادامه دهم اما مهمترین موضوع موفقیت و سربلندی استقلال است و سپس به هدف های شخصی فکر میکنم.
باقری در واکنش به برخی شایعات مانند انتخاب شماره پیراهن، مصدومیت و غیره اضافه کرد: متاسفانه بعد از امضای قرارداد با استقلال برای من شایعات و حواشی درست شد که همه آنها را تکذیب میکنم. به طور مثال شایعه ای درباره مصدومیت من مطرح شد اما من در آخرین دیدار فصل گذشته خونه به خونه که 9 اردیبهشت بود در زمین حضور داشتم و سپس فینال حذفی را به دلیل محرومیت از دست دادم و اکنون نیز هیچ مشکلی برای آغاز فصل ندارم.
باقری در ادامه صحبتهای خود درباره همکاری با وینفرد شفر عنوان کرد: از دور و نزدیک تعریف ایشان را شنیدم و دوست داشتم با او کار کنم. در اواسط فصل بود که برخی زمزمه ها درباره علاقه ایشان به همکاری به گوش من رسید و همین موضوع باعث شد با انگیزه دو برابر برای جلب نظر او تلاش کنم. همکاری با مربی بزرگی مانند شفر واقعا حس خوبی به من میدهد. ایشان یک جنتلمن تمام عیار است و تلاش میکنم تا در تمرینات و مسابقات تمام دستورهای ایشان را عملی کنم.
مهاجم جدید استقلال درباره سختی حضور در جمع آبیها گفت: میدانم کار سختی داریم اما برای این کار سخت آماده هستم. تجربه قبلی من در لیگ برتر خوب نبود اما در استقلال شرایط متفاوت است و همه روی عملکرد ما نظارت دارند. به خوبی میدانم چه وظیفه سنگینی به گردن من است و تلاش می کنم با انجام تمرینات به بهترین شکل و کمک بقیه، به بهترین فرم مورد نظر کادرفنی دست پیدا کنم.

باقری در پایان درباره حضور در استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با السد خاطر نشان کرد: کار سختی در لیگ قهرمانان داریم اما میدانم که مجموعه استقلال به دنبال موفقیت است. هنوز به تیم اضافه نشده ام اما فکر میکنم که تفکر کادرفنی استقلال بازی به بازی جلو رفتن است و از الان باید خود را برای بازی سوپرکاپ آماده کنیم تا فصل را درخشان آغازکنیم. هر بازی برای استقلال اهمیت زیادی دارد و امیدوارم اولین سال حضور من در استقلال با کسب ستاره سوم آسیایی همراه باشد.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال