باقری: خودم دست شجاع را می‌گیرم تا تمدید کند

کریم باقری واکنش جالبی به حضور پررنگش روی نیمکت این تیم داشت....

به گزارش "ورزش سه"، کریم باقری، اسطوره باشگاه پرسپولیس که طی سالیان اخیر روی نیمکت این تیم حضور داشته، درباره صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: جا دارد از همه عوامل تیم و بازیکنان و کسانی که در تیم بودند تشکر می کنم. فوق العاده زحمت کشیدند. کار سختی بود و این بازیکنان نشان دادند که فوق العاده هستند و لیاقت حضور در فینال را داشتند. به آنها خسته نباشید می گویم و امیدوارم خودمان را آماده دستیابی به فینال کنیم. 

وی درباره محرومیت آل کثیر و حواشی شکل گرفته گفت: این موضوع باید توسط مدیریت حل شود. قبل از بازی اتفاقی که افتاد جالب نبود اما باعث شد تا بازیکنان انگیزه زیادی پیدا کنند و دست همه بازیکنان درد نکند و یک هدیه خوب به همه دادند.  مسلما آقای گل محمدی تمام نکات فنی را گوشزد کردند و تیم حریف را آنالیز کردند و توانستیم به نتیجه برسیم. من کوچیکترین عضو این باشگاه هستم و اینکه کنار بچه ها هستم و اگر مشکلی پیش بیاید بتوانیم حل و فصل کنیم و مواظب تیم هستیم. من کوچکترین نقش را در تیم داشتم و بازیکنان و کادرفنی ، آقای گل محمدی و پیروانی زحمات زیادی کشیدند و امیدوارم اتفاقات خوب بار دیگر رقم بخورد.

باقری در واکنش به اینکه استقلالی‌ها دوست دارند شخصی مثل کریم باقری روی نیمکت داشته باشند گفت: نه، اولا اینکه دوستان لطف دارند. همه کار می کنند و من هم تمام تلاشم این است که کار را خوب جلو ببریم و کمک حال بچه ها باشم.

عضو کادرفنی پرسپولیس درباره واکنش و گلایه شجاع خلیل زاده به مشکلات این باشگاه گفت: من روی حرفم هستم و انشاالله سر فرصت با شجاع به باشگاه خواهم رفت و مشکل را برطرف کنیم.

تگ ها


کریم باقری پرسپولیس تهران