باقری: سال سختی پیش روی پرسپولیس است

کریم باقری دستیار گابریل کالدرون در تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد که این تیم در فصل جدید فوتبال ایران باید در انتظار سال بسیار سختی باشد....

به گزارش مدال، باقری گفت: سال خیلی سختی داریم. امتیاز گرفتن از پرسپولیس بیش از هر زمانی هدف همه تیم ها است. پرسپولیس چه با نتایج خوب و چه با نتایج ضعیف همیشه هوادار و نام بزرگ خودش را داشته است.
وی افزود: ما در این فصل بیشتر از سال های قبل به حمایت هواداران نیاز داریم. بازیکنان هم با توجه به اتفاقاتی که افتاد، چشمشان بیشتر از قبل به سکوها است. باید با هم باشیم و با هم نتیجه بگیریم.امسال همه ما باید هوشمندانه تر عمل کنیم. 
باقری تصریح کرد: آن هایی که پرسپولیس را دوست ندارند یا آن را سد راه خودشان می بینند امسال تلاش می کنند از این مسایل برای ایجاد مشکل بین هواداران با باشگاه و تیم استفاده کنند.من عاجزانه از هواداران می خواهم که بیایند و از پرسپولیس حمایت کنند. 

باقری درباره احتمال شنیدن شعار از سکوها در صورت نتیجه نگرفتن پرسپولیس در بازی اول گفت:بالاخره ممکن است چنین مسائلی پیش بیاید. ممکن است بعضی بخواهند از احساسات هواداران بهره برداری کنند.نمی شود گفت اصلا این طور نخواهد بود. این تصمیمی است که هواداران در ورزشگاه و خارج از آن، باید برای تیم خود بگیرند. البته نظر من این است که هواداران مثل سال‌های قبل از پرسپولیس و تیم حمایت می کنند. دلگرمی ما واقعا به هواداران است و این یک شعار نیست.من فقط می توانم بگویم امسال همه ما باید هوشمندانه تر عمل کنیم. آنهایی که پرسپولیس را دوست ندارند یا آن را سد راه خودشان می بینند امسال تلاش می کنند از این مسائل برای ایجاد مشکل بین هواداران با باشگاه و تیم استفاده کنند.آنها منتظر فرصت هستند.حتما سعی می کنند میان هواداران و بین آنها و تیم تفرقه و فاصله بیندازند و اتحاد و همدلی و اعتماد را از بین ببرند چون می دانند بدون اینها هر مجموعه ای آسیب پذیر می‌شود. پس همه باید باهوش و باهم باشیم.

باقری درباره تفاوتهای برانکو و کالدرون هم گفت: سبک کار مربیان با هم فرق می کند. مربیان کروات روی توان بدنی و نظم و انضباط خوب کار می کنند. نه اینکه کالدرون غیر از این باشد ولی او شکل متفاوتی از فوتبال را مد نظر دارد. او بازی با حمله ها و تعداد گل های بالا می‌خواهد.آمار هم نشان می دهد ما از این جهت افت داشتیم. هدف کالدرون این است که پرسپولیس را از نظر نوع بازی یک مرحله بالا ببرد.بچه با این سبک ارتباط برقرار کردند ولی جا افتادن آن مستلزم بازی‌های بیشتر در طول فصل است.


مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: کالدرون شکل متفاوتی از فوتبال را مد نظر دارد. او بازی با حمله ها و تعداد گل های بالا می خواهد. آمار هم نشان می دهد ما از این جهت افت داشتیم. هدف کالدرون این است که پرسپولیس را از نظر نوع بازی یک مرحله بالا ببرد. با توجه تمرینات و بازی ها او به شناخت خیلی خوبی از بچه ها رسیده و ترکیب خود را شناخته است.
بیشتر بخوانید:
مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس لغو شد/ خداحافظی عرب قوت گرفت!

 

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال