باقری سرپرست پرسپولیس شد

با توجه به حضور افشین پیروانی در مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰، کریم باقری وظایف وی را در بازی برابر گل‌گهر انجام خواهد داد...

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، با توجه به حضور افشین پیروانی، مدیر تیم پرسپولیس در مراسم قرعه‌کشی و کارگروه آموزشی لیگ قهرمانان آسیا و در بازی پرسپولیس، امروز حسین خبیری مدیر اجرایی باشگاه و مشاور مدیرعامل حضور یافت و علیرضا اشرف مدیر رسانه تیم هم در جلسه شرکت کرد و اقدامات لازم را انجام دادند.
در بازی با گل‌گهر طبق هماهنگی پیروانی با باشگاه و کالدرون، کریم باقری روی نیمکت به عنوان مدیر و سرپرست تیم، امور مربوطه را پیگیری می‌کند.
این موضوع به سازمان لیگ هم اعلام شده و هماهنگی‌های لازم از طریق پیروانی و امروز هم خبیری در این باره انجام شده است و با موافقت سازمان لیگ مشکلی وجود ندارد. 
طبق هماهنگی‌های انجام شده بین پیروانی با باشگاه و کالدرون، کریم باقری قرار است فعالیت‌های مربوط به سرپرست تیم را در بازی انجام دهد.

بیشتر بخوانید:

پیروانی: امیدوارم قرعه خوبی در آسیا نصیب‎مان شود

 

تگ ها


پرسپولیس افشین پیروانی کریم باقری گابریل کالدرون لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال