باقری: طرفداران پرسپولیس نگران رفتن برانکو نباشند

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس نگران رفتن برانکو نباشند، او یک مربی حرفه ای است که برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیده و فعلا با قدرت به کارش ادامه می دهد و دوست دارد با این تیم به موفقیت های بزرگ تری برسد....

به گزارش مدال، کریم باقری اظهار داشت: مهم ترین چیزی که تمامی اعضای پرسپولیس به آن توجه دارند حفظ ثبات تیمی تا پایان مسابقات لیگ برتر است و می خواهیم این روند خوب را ادامه دهیم تا در نهایت با قهرمانی به کارمان پایان دهیم.
وی افزود: اگر پرسپولیس به این نتایج مطلوب در فصل جاری رسیده است با تدابیر کادرفنی و تلاش بازیکنان بوده و همه به دنبال این هستند تا بهترین عملکرد را در پرسپولیس به نمایش بگذارند و البته نباید حمایت هواداران عزیز پرسپولیس را که همیشه و تحت هر شرایطی یاور و پشتیبان تیم بوده اند را فراموش کنیم.


مربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که تیمش می تواند برای سومین فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر شود یا خیر گفت: به خوبی می دانیم برای تحقق این امر کار سختی پیش رویمان است و با این که صدرنشین مسابقات هستیم اما هنوز 5 بازی برایمان باقی مانده است که هر کدام از آن ها حکم فینال را برایمان دارد. باید تمام توان خود را به کار ببریم تا در هر کدام از این مسابقات با قدرت ظاهر شده و به پیروزی برسیم و اگر این اتفاق شیرین رخ دهد جام را بالای سر خواهیم برد.


وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس با جدیت به کارشان ادامه می دهند و به طور حتم غرور یا مسائل دیگر در هدف بزرگی که پیش رویشان است تاثیر گذار نیست و در تمرینات بیشتر از همیشه تلاش می کنند و به خوبی از این نکته باخبر هستند نباید در این بازی های باقیمانده کوچک ترین لغزشی داشته باشند.


باقری درباره اختلافات و حاشیه هایی که میان رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و برانکو به وجود آمده است اعلام کرد: من نمی خواهم زیاد به این موضوع وارد شوم اما جعفر کاشانی را سال هاست می شناسم و می دانم او یک پرسپولیسی است و همیشه دوست دارد این تیم به موفقیت برسد و از حامیان برانکو محسوب می شود و نظر شخصی من است از حرف های او سو برداشت شد و مصاحبه اش تحریف و شیطنت هایی در آن صورت گرفته است.


کاپیتان اسبق پرسپولیس در رابطه با شایعه جدایی برانکو در پایان فصل افزود: هواداران پرسپولیس نگران رفتن برانکو نباشند، او یک مربی حرفه ای است که برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیده است و فعلا با قدرت به کارش ادامه می دهد و دوست دارد با این تیم به موفقیت های بزرگ تری برسد.


وی اعلام کرد: با پیروزی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی قطر به این مسابقات برگشتیم و حالا با قدرت بیشتری بازی هایمان را دنبال می کنیم تا بتوانیم همچون فصل گذشته در مهم تریم و معتبرترین تورنمنت باشگاهی قاره آسیا به موفقیت برسیم.


کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص انتخاب سرمربی جدید گفت: در این رابطه نظر خاصی ندارم چرا که تمام فکر و ذهنم معطوف به پرسپولیس است و در این رابطه مسولان فدراسیون فوتبال باید نظر دهند. 

 

تگ ها


فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال