باقری عذرخواهی نکند رفتنی است

هافبک دفاعی استقلال همچنان اخراج است و نمی‌تواند همراه تیم تمرین کند....

هافبک دفاعی استقلال همچنان اخراج است و نمی‌تواند همراه تیم تمرین کند.

به گزارش مدال، در روز‌های اخیر خبر‌های موثقی منتشر کردیم مبنی بر اینکه فرشید باقری دوباره به تمرینات بازمی‌گردد و از این بابت مشکلی نیست. منتهی در حال حاضر مشکل اصلی فرشید باقری بازگشت به تمرینات نیست بلکه مشکل حادتری است. باقری در شهرآورد، بین دو نیمه و بعد از بازی دعوا کرد و این مسئله باعث شد از تیم کنار گذاشته شود. این تنها بخشی از اتفاقاتی است که فرشید باید آن‌ها را حل و فصل کند. اتفاق دیگری هم رخ داد که رسانه‌ها به خاطر تعطیلات نوروز زیاد به آن نپرداختند. البته بعضی‌ها اشاره کردند در جلسه فتحی پیش از شهرآورد با بازیکنان تنش‌هایی پیش آمد و بعضی بازیکنان به انتقاد از فتحی پرداختند، اما کسی اشاره نکرد نقش اصلی را در آن جلسه فرشید باقری بازی کرد. این بازیکن که قبل از شهرآورد گفته بود تیم زمین ندارد و انتقاد کرده بود، در جلسه هم با کنایه به فتحی گفت: «هر بار وعده می‌دهید و زمین تمرین را درست نمی‌کنید. شما به اردو می‌آیید ما بیشتر عصبی می‌شویم تا اینکه روحیه بگیریم.» 
آنجا فتحی به شدت دلخور شد، چون فکر می‌کرد دیگر بازیکنان این‌گونه با او صحبت نخواهند کرد. باقری، اما نشان داد همه چیز سر جایش است. امسال بازیکنان حتی از فتحی خواستند اردوی استقلال را ترک کند. فرشید باقری، اما با صحبت‌هایی که در جلسه کرد نشان داد قبح این مسئله به طور کامل ریخته و بازیکنان هر لحظه آماده انتقاد از مدیرعامل هستند. 
چندی قبل روزبه چشمی در یک مصاحبه به فتحی تاخت و گفت اگر نمی‌تواند کاری کند، از استقلال برود. فتحی به شدت دلخور شد تا اینکه روزبه چشمی در مصاحبه‌ای که شبیه عذرخواهی و تعریف و تمجید بود، از این گفت که مدیریت خوب عمل کرده است! حالا دوای درد فرشید باقری هم فقط همین است. منابع موثق خبری فاش کردند تا این لحظه فرشید باقری برای فصل بعد شانسی ندارد. اگر فتحی بماند او جایی در تیم ندارد مگر اینکه باقری هم مثل روزبه چشمی مصاحبه دیگری کند و به تعریف و تمجید از مدیریت استقلال بپردازد. 
این مسئله به گوش فرشید باقری هم رسیده است. او در واقع فعلاً دو مشکل دارد؛ یکی مشکل حال و یکی مشکل آینده. مشکل حال حاد نیست و به سادگی حل می‌شود ولی او برای آینده باید دل فتحی را به دست بیاورد.