باقری: غرور نداریم ولی یک دنیا انگیزه داریم

وبسایت رسمی برنامه نود -مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این پرسپولیس و موفقیت هایش حاصل برنامه ریزی، ثبات باشگاه، تیم و حمایت هواداران در دو سال گذشته است ......

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این پرسپولیس و موفقیت هایش حاصل برنامه ریزی، ثبات باشگاه، تیم و حمایت هواداران در دو سال گذشته است.

به گزارش مدال به نقل از وب سایت نود، کریم باقری در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: پرسپولیس در دو سال اخیر موفقیت های خوبی داشته است. این موفقیت ها حاصل تلاش، غیرت و تعصب بازیکنان تیم، تفکرات کادر فنی و سرمربی و ثبات باشگاه و تیم است که به حمایت همیشگی هواداران اضافه شد.

وی ادامه داد: این موفقیت ها بخاطر اینکه هواداران خوشحال هستند و اقتدار را به پرسپولیس برگرداندند باعث خوشحالی همه ما است ولی به طور قطع باعث غرور ما نخواهد بود چون کارهای زیادی وجود دارد که می خواهیم به انجام برسانیم و آنها به ما انگیزه زیادی می دهند. یکی از این موارد حضور در فینال آسیا و تلاش برای قهرمانی در لیگ قهرمانان است.

باقری خاطرنشان کرد: البته نیازی به گفتن نیست که از نظر امکانات و حمایت هایی که صورت می گیرد بین پرسپولیس و رقیبان آسیایی اش چه فاصله زیادی وجود دارد. با این وجود آنچه باعث امیدواری می شود توانایی فنی و اراده قوی بازیکنان پرسپولیس است که با حمایت هواداران تا همین جا اتفاقات بزرگی را رقم زده است. ما همچنین در پرسپولیس فقط به کسب نتیجه فکر نمی کنیم بلکه بر اجرای فلسفه فوتبال پرسپولیس و ارائه بازی های زیبا هم می اندیشیم. نکته ای که همیشه خواست هواداران بوده و آقای ایوانکوویچ هم همواره روی آن تاکید داشته اند.

کاپیتان اسبق پرسپولیس در تیم ملی در ارتباط با حوادث تبریز تصریح کرد: قبل از هر چیز باید بگویم حساب مردم فهیم تبریز و آذربایجان و هواداران خوب و وفادار تراکتورسازی از افرادی که دست به رفتار و گفتار ناشایست در فرودگاه و ورزشگاه زدند جدا است. مردم تبریز و آذربایجان به میهمان نوازی معروف هستند و هواداران تراکتورسازی هم از این قاعده مستثنی نیستند. اتفاقاتی از آن نوع که در فرودگاه روی داد یا گهگاه در ورزشگاه های آنجا یا دیگر شهرها از عده ای محدود دیده می شود ریشه های نامعلومی دارد. این رفتارها و فحاشی ها قبل از اینکه به روح و روان تیم حریف لطمه بزند، مردم خوب تبریز و هواداران واقعی تراکتورسازی را متاثر می کند چرا که به وجهه آنها لطمه می زند.

وی تاکید کرد: تبریزی ها و آذری زبان ها مردم غیرتمندی هستند و قطعا این کار ضربه ای به همه آنهاست که چنین رفتارهایی به نام آنها نوشته شود. حتی شاید برخی افراد به عمد دست به تحریک احساسات گروهی اندک می زنند تا اعتبار و فرهنگ غنی و قوی مردم این بخش از کشورمان را دچار خدشه کنند، اما قطعا این اتفاق نمی افتد و من باز تاکید می کنم هواداران واقعی تراکتورسازی همان هایی هستند که در سخت ترین روزها هم تیم خود را رها نکردند و بدون دست زدن به این مسائل همواره تیم خود را در ورزشگاه ها تشویق و حمایت کردند و مایه افتخار همه ما و کل فوتبال ایران هستند و تراکتورسازی هم بخاطر حضور آنها در فوتبال ایران و آسیا اعتبار ویژه ای دارد. من امیدوارم با پیگیری هایی که صورت می گیرد اجازه داده نشود که عده ای با قصد و نیت نامعلوم در نقاط محتلف کشور به مردم و هواداران خوب و فرهنگ ایران لطمه وارد کنند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال