باقری: مقابل ذوب‌آهن می‌جنگیم تا صعود کنیم

تیمهای استقلال و ذوب آهن در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر میروند ......

 تیم‌های استقلال و ذوب آهن در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر می‌روند. فرشید باقری در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: ذوب آهن و استقلال در لیگ، دو دیدار مقابل هم انجام دادند و شناخت خوبی نسبت به یکدیگر دارند. ذوب آهن تیم خوبی است اما ما هم توانستیم در جام حذفی قهرمان شویم و لیگ را به خوبی به اتمام برسانیم. ما می‌دانیم که بازی‌های گذشته تمام شده است و دو بازی پیش رو داریم. فوتبال بازی به بازی پیش می‌رود و ما در جلسات فنی ذوب آهن را به خوبی آنالیز کردیم. فردا هر تیمی که خوب بجنگد و کم‌تر اشتباه کند می‌تواند نتیجه را به سود خودش به پایان برساند. ما می‌جنگیم تا از این مرحله صعود کنیم.
بازیکن استقلال در پاسخ به این سوال که بازی در مقابل کدام بازیکن ذوب‌آهن برایش دشوار است؟ گفت: تمام بازیکنان ذوب آهن امسال خوب ظاهر شدند. ما برای تمام آن‌ها برنامه داریم و در تمام دقایق بازی بازیکنان ذوب آهن را جدی می‌گیریم. ما باید تمرکزمان را در ۹۰ دقیقه حفظ کنیم. اگر بخواهیم کسی را دست کم بگیریم یا کسی را برای خودمان بزرگ کنیم کارمان سخت می‌شود.

تگ ها


اخبار روز استقلال AFC Champions League فوتبال