باقری های استقلال در انتظارجلسه دوم/دریافت رضایتنامه یاحضور در تمرین؟!

پس از برگزاری نشست صبحگاهی روح الله و فرشید باقری، تکلیف نهایی این دو بازیکن در جلسه دوم که در صورت حضور مدیران استقلال، تا دقایقی دیگر آغاز می شود، مشخص خواهد شد....

به گزارش خبرنگار مدال، روح الله باقری و فرشید باقری، دو بازیکن استقلال، امروز در جلسه ای با مدیران استقلال شرکت کردند.
روح الله باقری که به دلایلی انضباطی از تیم استقلال کنارگذاشته شده است، هنوز موفق به دریافت رضایت نامه اش از این تیم نشده و صبح امروز نیز برای دریافت رضایت نامه بار دیگر به محل باشگاه مراجعه کرد که این جلسه نیز بی نتیجه ماند و کار به جلسه دوم که تا دقایقی دیگر برگزار می شود، کشیده شد. شنیده می شودکه باشگاه استقلال به روح الله باقری اعلام کرده است که تیم جدیدش را معرفی کند تا استقلالی ها به صورت قرضی این بازیکن را به باشگاه مذکور منتقل کنند.
فرشید باقری دیگر بازیکن استقلال نیز صبح امروز به محل باشگاه مراجعه کرد. برخی گمانه زنی ها بدین صورت است که شنیده می شود باشگاه استقلال برای تصمیم گیری درباره این بازیکن، منتظر پاسخ نهایی رضا اسدی است و اگر به هر دلیل با کریمی یا اسدی توافقی حاصل نشود، فرشید باقری در استقلال ماندنی می شود و در غیر این صورت احتمال فسخ قرارداد این بازیکن نیز وجود دارد. این در حالی است که پیش از این تنها دلیل غیبت باقری در تمرینات فقط مسائل پزشکی و مصدومیت عنوان شده بود.
فرشید باقری نیز هم اکنون منتظر برگزار دومین جلسه برای روشن شدن تکلیفش با استقلال است.
 

بیشتر بخوانید:

لحظه خروج روح الله باقری و فرشید باقری از باشگاه استقلال/ ویدیو

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال