بالاخره تست کرونایم منفی شد و می توانم تمرین کنم

ادین ژکو، مهاجم باشگاه رم تایید کرد که جدیدترین تست کرونایش منفی شده و مشکلی برای حضور در تمرینات این تیم نخواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چندی پیش و قبل از وقفه بازی‌های ملی بود که باشگاه رم به شکل رسمی اعلام کرد مهاجم بوسنیایی این تیم یعنی ادین ژکو به کرونا مبتلا شده و باید دوران قرنطینه را پشت سر بگذارد؛ موضوعی که باعث شد او به اردوی تیم ملی بوسنی دعوت نشود و دیدار دوستانه برابر ایران را نیز از دست بدهد.

با این حال بعد از گذشت حدود دو هفته به نظر می رسد که ادین ژکو بالاخره از شر ویروس کرونا رهایی یافته و دیگر مشکلی برای حضور در تمرینات رم نخواهد داشت؛ موضوعی که خود ستاره بوسنیایی در اینستاگرامش آن را تایید کرده و بابت این مسئله ابراز خوشحالی کرده است.

ادین ژکو در اینستاگرام خود پیرامون این موضوع نوشت: " بالاخره منفی! من نمی توانم صبر کنم که دوباره به تمرینات کنار هم‌تیمی‌هایم برگردم و به آنها کمک کنم که خیلی خوب بازی کنند."

خبر خوب دیگر برای پائولو فونسکا، سرمربی رم اینکه کریس اسمالینگ نیز به شکل کامل از مسمومیت غذایی بهبود یافته و از این پس مشکلی برای همراهی این تیم نخواهد داشت.

 

بیشتر بخوانید:

یوونتوس و ناکامی در جذب دو بازیکن مد نظر پیرلو

 

تگ ها


ویروس کرونا آ اس رم ادین ژکو فوتبال جهان رم سری آ فوتبال