بالاخره جدایی ستاره اتریشی از بایرن قطعی شد

با اعلام حسن صالح حمیدزیچ باشگاه بایرن مونیخ دیگر برنامه‌ای برای تمدید قرارداد داوید آلابا ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد داوید آلابا بایرن مونیخ در پایان فصل به اتمام می‌رسد و در حالی که طی ماه‌های گذشته صحبت های زیادی در رابطه با تمدید قرارداد احتمالی این بازیکن مطرح شده بود، حالا به طور قطعی مشخص شده که او بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل فوق العاده بالاخره از جمع باواریایی‌ها جدا خواهد شد.

حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ در این رابطه گفت: "  من نمی دانم که ما دیگر چگونه باید او را ملاقات کنیم. او پیشنهاد ما را برای تمدید قرارداد را رد کرده و باید این موضوع را قبول کنیم. داوید می‌تواند اینجا را ترک کند و ما به مدیربرنامه او اعلام کردیم که دیگر پیشنهادی برای تمدید به این بازیکن ارائه نخواهیم داد.

همه ما حرفه ای هستیم و آلابا نیز بازیکن بسیار برجسته‌ای است.  ما واقعاً از او قدردانی می‌کنیم. البته این که چنین بازیکنی به شکل آزاد باشگاه را ترک کند یک آسیب بزرگ خواهد بود."

بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی دو تیم اینتر و یوونتوس به شدت شرایط جذب مدافع اتریشی را بررسی می‌کنند؛ این در حالی است که گفته می‌شود خود آلابا مایل است فوتبالش را در لالیگا و در یکی از دو تیم رئال مادرید و بارسلونا ادامه دهد.

تگ ها


بایرن مونیخ دیوید آلابا حسن سالی‌حمیدزیچ وولفسبورگ