بالاخره کی روش لباس ورزشی پوشید

سومین روز از دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان برای آمادهسازی جهت حضور در جام ملتهای آسیا عصر امروز (چهارشنبه) از ساعت 17:30 در زمین اصلی ورزشگاه آزادی آغاز شد ......

سومین روز از دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان برای آماده‌سازی جهت حضور در جام ملت‌های آسیا عصر امروز (چهارشنبه) از ساعت 17:30 در زمین اصلی ورزشگاه آزادی آغاز شد.

* در تمرین امروز تیم ملی که با استقبال گسترده رسانه‌ها روبه‌رو شده بود، 22 بازیکن حضور داشتند.

* علیرضا جهانبخش که شب گذشته به اردو اضافه شده است، امروز به صورت اختصاصی زیر نظر سباستین ریکاوری کرد.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر مربیان بدنساز تیم ملی بدن‌های خود را به مدت یک ربع گرم کردند و سپس بازی درون‌تیمی در دو گروه 10 نفره انجام شد. یک گروه با کاورهای سفید و گروه‌ دیگر با پیراهن‌های سرمه‌ای بازی می‌کردند که مسعود شجاعی با کاور نارنجی‌رنگ و متفاوت با سایرین در امر بازی‌سازی به هر دو تیم کمک می‌کرد. بعد از گذشت نیمی از تمرین مسعود شجاعی و اشکان دژاگه جای خود را با یکدیگر عوض کردند.

* کارلوس کی‌روش که در دو روز ابتدایی تمرین با لباس شخصی در محل تمرینات حاضر می‌شد بالاخره امروز لباس ورزشی به تن کرد تا تمرینات شکل جدی‌تری به خود بگیرد.

* کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از مطرح شدن ماجرای پیشنهاد بازی دوستانه آرژانتین و کلمبیا به تیم ملی ایران در تمرین امروز توسط خبرنگار خبرگزاری تسنیم 10 دقیقه‌ای با مسئولان رسانه‌ای تیم و مدیر اجرایی تیم ملی به گفت‌وگو پرداخت و پس از 10 دقیقه تمرینات را زیر نظر گرفت.

* تمرین تاکتیکی تیم ملی زیر نظر اوسیانو برگزار می‌شد که بازیکنان نیز با نظم خاصی کار خود را دنبال می‌کردند. تاکید در بازی درون تیمی پاس‌کاری بازیکنان بود تا بازیکنان به بازی گروهی عادت کنند. البته در این بین بازیکنان تکنیکی گاهی از تکنیک فردی خود نیز استفاده می‌کردند.

* روزبه چشمی که مصدومیت جزئی دارد مانند روزهای گذشته کنار زمین ریکاوری کرد.

* بعد از گذشت یک ساعت از زمان آغاز تمرین تیم ملی، محمدرضا ساکت در محل تمرین ملی‌پوشان فوتبال ایران حضور یافت.

* تمرین بعد از یک ساعت و 45 دقیقه به اتمام رسید و بازیکنان تیم برنده بازی درون تیمی با هم عکس یادگاری انداختند. در این بین اوسیانو کروز، مربی تیم ملی و مهدی طارمی از تیم بازنده قصد حضور در عکس یادگاری را داشتند که بازیکنان تیم فاتح اجازه این کار را به آنها ندادند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال