بالوتلی در انتظار اولین فرصت

ماریو بالوتلی که تابستان به برشا پیوست هنوز نخستین بازی خود را برای این تیم انجام نداده و در انتظار اولین فرصت برای حضور در ترکیب برشا و هنرنمایی است....

ماریو بالوتلی که تابستان به برشا پیوست هنوز نخستین بازی خود را برای این تیم انجام نداده و در انتظار اولین فرصت برای حضور در ترکیب برشا و هنرنمایی است.

به گزارش مدال؛ «ماریو بالوتلی» ستاره سابق تیم ملی ایتالیا، در نقل‌وانتقالات تابستانی با قراردادی آزاد به برشا تیم محل کودکی‌اش پیوست، جایی که امیدوار است بتواند روزهای خوب گذشته را تکرار و مانچینی سرمربی آتزوری را برای دعوتش به تیم ملی ترغیب کند.

سوپر ماریو در مصاحبه «DAZN» گفت: «فکر می‌کنم در این یک و نیم ماه بیشتر از ده سال اخیر تمرین کردم. فعلا تنها دو بازی دوستانه داشتم اما شرایطم خوب است. آخرین بار که چنین وضعیتی داشتم در منچسترسیتی بودم. قطعا هدف من بازی در یورو با پیراهن تیم ملی کشورم است.»

بالوتلی که احتمالا نخستین بازی‌اش را برابر یوونتوس و «کریستیانو رونالدو» انجام دهد در این خصوص نیز گفت: «رونالدو یکی از بهترین‌های جهان محسوب می‌شود و روبه‌رو شدن با او عالی است. حضور او خوب است اما حواسم را پرت نخواهد کرد.»

بیشتر بخوانید:

10 انتقال برتر سری‌آ در نقل‌وانتقالات تابستان

تگ ها


ماریو بالوتلی بالوتلی برشا برشا سری آ تیم ملی ایتالیا ایتالیا روبرتو مانچینی آتزوری فوتبال جهان ماریو بالوتلی برشا سری آ فوتبال